21 nisan 2018 tıbbiyeli sözlük ankara zirvesi

tarihi belirlenen ankara zirvesi. katılım durumunuzu başlık altında belirtebilirsiniz. saat ve mekan için zirve günü yaklaştıkça güncellemeler yapılacaktır.
zirve 2 gün 2 gece sürecek diyolla.. büyük zirve olacakmış.. yeni transfer gabapentin ekürisi dingin de geleceğimiş.. çevre iller de akın akın ankaraya koşacakmış(frozbitler , birsarmaklar ve daha sayamadığım onlarcası).. çok olaylı geçmesi bekleniyor.. aman kaçırma sözlükçü..bonus olarak ben de varım.
21 nisan'a kadar her gün duvara bir çentik atma nedenim olan zirve. mükemmel bir zirve olacağı her halinden belli. kadro şampiyonlar ligi gibi. zirveler önemli yazar dostlarım. o akut ankara zirvesine katılmasaydı bi sarmak isterim sözlüğü bu kadar sevemeyebilirdi. şimdi 45 gün var zirveye. planınızı yapın benden söylemesi. zirvede görüşmek üzere efendim.
bir mani keder olmazsa tütün de gelecekmiş. öyle dediler.
nöbet olmazsa ikizler burcunun sözlükteki savunucusu, gabalardan da gaba bendeniz gabapentin de gelecektir
o tarihte ankarada olursam büyük bir istekle katılmak isteyeceğim ve sözlüğün - tabiri caizse- demirbaşlarıyla tanışmak için gelmesini iple çekeceğim gün.. inşallah o hafta sonu ankaradan kaçmak istemem^*^
şunu tus'un akşamı veya ertesi gün yapsaydınız orayı yıkarlardı be...
sınavıma az kalmış olacağı için gelemeyeceğim zirve. lakin bir sonraki yazın olursa beni kimse tutamaz.
kambersiz yapılacak bir düğündür adeta. valla billa sınavım var.
tıbbiyeli sözlüğün zirvesi mi olur arkadaşlar. güldürmeyin allah aşkına.

tanım: 3 ya da 4 kişinin katılacağı zirvedir.

içerik kuralları - iletişim