45 dakikada 80 slayt işlemek

belki daha fazla işleyeni de vardır. 30 saniyede anlatılamayacak şeyler zaten yine anlatılamıyor. vakit yetişmiyor deyip bazı yerler "siz bakarsınız" deyip hızlı hızlı geçiliyor. bütün bunların akabinde hocadan en beklediğim sorulardan biri geliyor: "niye anlamıyorsunuz?"
bu türün mensupları ortalama her 33,75 saniyede bir slayt geçebilmektedir.
devamında “buraları siz okursunuz.”
“buralardan hep sorumlusunuz, haberiniz olsun.” şeklinde cümleler duyarsınız.
son gecede tüm slaytları okuyup sınava girmeye alışık bir bünye olarak en uykulu halimde yapmakta olduğum iş.ama bunu yapan hoca ise yapmasın lütfen.sabah sabah afyonumuz patlamamışken hiçbir şey anlamıyoruz çünkü.
o geçilen yerlerden soru gelmesi yüksek ihtimaldir.

#iyibilgi
bazı hocaların bu konuda özel yetenekleri olduğu bir gerçektir eğer kendilerini yeterince geliştirirlerse aynı derste o konunun uygulamasını bile yapabilirler, hatta biraz daha uğraşırlarsa şirinleri bile görebilirler
bunu yapabilecek hocalar dallarında en iyisidir. bir işte iyi oldukça hızlanılır. daha çok bilgi öğretme sevdana girilir ve slaytlar da zenginleşir.
genelde yavas baslanir, saate bakinca 'yaa cok yavas gitmisiz yetismeyecek' denilerek giderek hizlanilir ve bir anda nrye ugradiginizi sasirirsiniz. genelde 45 dkdan daha da uzayarak teneffus ve bir sonraki hocanin dersinin bir kismi isgal edilir, hocada mahcubiyet yarattirir. profesyonel bir hareket degildir.

içerik kuralları - iletişim