aylar sonra tekrarladığımız ülkenin bazal metabolizmaya dönmesi durumudur.pandeminin seyri açısından hiç yoktan iyidir tesellisidir.özgürlüklerin hiç de sınırsız olmadığı ve olmaması gerektiğinin de ispatı olan bu kısıtlama toplumu korumanın kendi özgürlüğüne tercih edilmesidir ve yerindedir.antrparantez belirtmek istediğim husus ise marketlerin 10 ile 17 saatleri arasında yürüme mesafesinde açık olacağı ve araç kullanmadan gidilip ihtiyaçların tedarik edilebileceğidir.
Nöbetten dönen intern doktorların öğrenci kimliği ya da e-devletten indirilebilen işe giriş çıkış belgesi ile sıkıntı yaşamayacakları uygulama.
covidin azalacağını temenni ettğimiz olay. daha iyi kısılamalar gelmesini diliyoruz
20 yaşından küçük, 65 yaşından büyükseniz markete bile gidemediğiniz kısıtlamalar oluyor. Bu yaş aralıklarının Birine bedenen birine de ruhen dahilseniz zaten ölmüşsünüz, ağlayanınız yok. Anam dışarıdan bir şey ister misin dediğinde bazen temiz çamaşır diyorum usulca. Bir de alternatif polis suçlu diyalogları yazıyorsunuz kafanızdan. “Memur beycim şöyle şey ettiydim, marketten döndüydüm, eczaneye uğradıydım...”

Olsun. fatih’in istanbul’u fethettiği, ismail yk’nın bombabomba.com’u yazdığı yaşta bile değilsiniz. Güzel günler sizi bekliyor. Ayrıca sadece iki gün, biri bitti bile.