artık tecrübeli stajyersin. Tus baskısı sırtında hafifçe iz bırakıyor ya da bırakmıyor, tus deniyor da sen bırakmasına izin vermiyorsun.beşinci sınıfta geçirmiyorlar, sen kendin geçiyorsun. ancak sonra kanka aşırı kolay, bir gün çalıştım, hocalar zaten veriyor puanı diyorsun. öyle bir sınıf :)(öf ve yarın sınav var da ondan bu hallerim. Lanet olsun :d)
Her sınav öncesi aynı şeyi söylüyorum:hani kolaydı lan..her 2-3 haftada bir anam ağlıyo,küçücük! Stajlarda bile stres yapıyorum. Bitse de gitsek ya.
dahiliyeyi vermiş birinin çok da zorlanmayacağı küçük stajları barındırır,malign hocalı stajlar müstesna
Artık son komiteler olduğundan sınavlar daha bir zor gelir, bitse de gitsek duygusu tavan yapar. Ama sonrası da intornluk yani (ebkz: #47244) her sene bir öncekini aratıyor. Tek huzur mezun olmakta
Doldur boşalt ile geçen yıl maalesef, 2 3 haftada bir sınava girmek yılı en zorlaştıran etkenlerden biri.
Optimum şartlarda çatır çatır geçilebilen dönemdir. Bununla beraber Ayrılıklar, yeni başlangıçlar, sağlık problemleri, aile içi sorunlar bu süreçte çuvallamaya rahatlıkla sebep olur.Öte yandan bana göre en keyifli dönemdir 5. Sınıf. 2-3 hafta arayla yepyeni şeyler öğrenilir, beceriler artar, özgüven tazelenir. Ufkunuz genişler.Bundan sonra tatili anca rüyanızda görürsünüz Ama üzülmeyin. Zevk alacaksınız.
Kolay gibidir amma 20 staji 1 senede aldigini dusunursen ezer gecer adami. Zordu ve yordu be...
bence gayet keyifli bir senedir. her stajda ortama çok alışmadan sıkılmadan yeterince takılıp geçiyorsun. tusa başlayanların favori yılıdır. internlik öncesi her imkanda tatil yapılması,aileye,sevgiliye gereken zamanın verilmesi gereken yıldır.
An itibariyle katılmış olduğum kervandır.

Sanki daha dün okula kayıt yaptırmaya gelen ben ne ara kıdemli stajyer ünvanı aldım hala inanamıyorum