görsel
bu akşam 20.45'te başlayacak olup atv'de yayınlanacaktır. Maç samsun yeni 19 mayıs stadyumunun da ilk resmi maçı olma özelliğinde. Öncelikli temennimiz kimsenin kimseyi yaralamadığı, kimsenin zarar görmediği bir organizasyon olması ile birlikte konyasporun kupayı müzesine görütebilmesidir.



pepeyi izleme şansımızın olduğu maçta şenol güneşin yeni transferlere fazla şans vermeyebileceği konuşulurken konyaspor kadrosunda 5 yeni isim görülme ihtimali mevcut. ayrıca bu akşam teknik direktör mustafa reşit akçay'ın ilk resmi sınavı.



cumartesi günü hiçbir kontrendike durum olmamasına rağmen maçın pazar günü oynanması, samsun havalimanının bakımda olmasına (istanbul samsun otobüsle 11-12 saati konya samsun 10-11 saat sürmektedir.) rağmen internet üzerinden satılan biletler tükenmiştir.
an itibariyle konyasporum yeni bir tarih yazdığı kupadır. (aynı zamanda konya sokaklarının yıkılmasına neden olan kupadır)
Bıçak(delici kesici alet) ve bir çok yanıcı ve patlayıcı ile stada girmiş, türkiye cumhuriyeti devletinin ortak değeri olan izmir marşını yuhlamış bir homo(insan) kitlesinin işlediği suçlar sonucu desteklediği kulüp bugün ödüllendirilmiş..



Kişisel fikrimce kulübün kapatılması söz konusu olmalı iken sadece iki maç seyircisiz oynama cezası verilmiş...



Türk vatandaşı olma bilincinde olmayan ve izmir marşı nı yuhlayan milliyetsizler cezalandırılmalıdır...