acun ılıcalı – Tıbbiyeli Sözlük
`acun firarda` adlı gezi programı ile ünlenmiştir. daha sonra `var mısın yok musun ` `fear factor` gibi yarışma programlarının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmış; şimdilerde ise acun medyayı kurmuş, tv8 i satın almıştır. Magazinsel hayatı oldukça ön planda olup Biyografisinde eşi kısmında Zeynep ılıcalı yazarken, hayat arkadaşı olarak ilk yetenek sizsiniz programı zamanında tanıştığı şeyma subaşı yazmaktadır.Edit: boşanmış bugün itibari ile eşinden.
Ticarete kafası çalışan zeki bir adam. Kusursuz olmasını bekleyemezsin sonuçta adam parasına bakıyor sen de onun pazarladıklarına.
2015 vergilendirme dönemi gelir vergisi mükellefleri türkiye geneli sıralamasında, 7.644.205,90 tl ile 25. olan kişi.
Zekatina talip olduğum, siyah tshirtlerini perwollle yıkayacağıma soz verebileceğim, ufakligin dadısıda olurum diyebileceğim ve fakirin çenesini yoran şahıs.
22 mayıs 2011de sivas 4 eylül stadında fenerbahçenin şampiyonluk maçında tanışma fırsatı bulmuştum. Daha türkiyede ipadin ne olduğunu bilmeyen insanlar varken tabletiyle uğraşıyordu. Fotoğrafımı çektirip hemen önündeki koltuktan maçı izleyip 3. gole birlikte sevinmişliğim vardır
İşini tatile çevirmiş bir dahi. (bkz:survivor) bu kadar akıl biraz fazla değil mi? Ayrıca adam vergi rekortmeniyse daha ne faydası olacak ülkeye?Programları izleniyor olmasaydı atomu parçalayacaktık. Lakin olmadı.
Şahsen hiç de sevmediğim adam. Televizyon dünyasının mafya babası olmuş durumda.

Yıllarca Şeyma subaşı gibi birisini metresi yapması da cabası. (ha tabi kadının da gururuna (!) Gidiyordu o da var)Ona yalaka olup onun ekmeğini yemek için çıldıranlarda cabası ne diyeyim.Hepsi benden uzak olsun.
bugünlerde yeni gelinlerin tatlı telaşı hesabı günde 10 defa kızı "melisa" yı hikayesinde paylaşan yapımcı sunucu magazinsel şahsiyet.

zeynep ılıcalı krizinden sonra evde gerginlik azalmadıysa demek.