adamlar

bu grup için şişirilen balon diyemeyeceğim, şişirilen toptur. istiklal caddesi gibi birkaç caddede bu grup gibi, koray avcı gibi nice insan görürsünüz. özel bir yeteneği olmayıp youtube'da saçmalayarak insanların ilgisini çekip para kazananlardan, kazandığı paranın hakkını veremeyen insanlardan nefret ediyorum.
güzel müzik yapıyorlar ama keşke çok ünlü olup ruhlarını kaybetmeseler diye de içinden geçirmekten kendini alamıyor insan...
canlı performanslarını izleme fırsatı bulduğum grup. youtube'da akustik performanslarını daha önce defalarca izledim ve fena değil yorumu yapmıştım. ancak canlı performanslarını görünce çok etkilendim açıkçası. akustik olmayan normal setle çok çok iyiler. vokalist, gitarist, baterist hepsi hatasız çalıyor, söylüyor.
güzel şarkı söyleyen, eğlenceli adamlar.
iki yıldan fazla bir süredir asla bıkmadan dinlediğim grup. eğer bir gün konserlerine gidersem, bütün şarkılarına hiç susmadan eşlik edebilirim.
bünyesinde gerçek mânâda bir adam bulundurmayan dandik ve amatör müzik grubu.
pek de beğenmediğim grup. ama dinleyenlenlere de saygım var tabii...
istedim
hep istedim
bu hislerim
karabatak


bir kültürü veya milleti veya benzeri bir şeyi överken kullanılan hitâp.

"adamlar aya çıktı ağabey!"
"adamlar yapmış yahu!"
"adamlar işi biliyor!"
"adamlarda bilim var bilim! bize bak!?"
bu böyle gider. amansız övücülerimiz ve yericilerimiz oldukça. kendisine bakmayıp suçu hamledecek birilerini bularak, örnek gösterilenin yaptığına hiçbir şekilde özenmeyerek konuşanlar oldukça.
  • /
  • 3

içerik kuralları - iletişim