adnan oktar – Tıbbiyeli Sözlük
evrim yanılgısı kitabının içindeki bazı resimlerden ne korkmuştum be... sokaklarda dağıtıyorlardı kitabı...
Evrim karşıtı, bilim dışı yaradılışçı çevreler evrimi yalanlamak için kaynak olarak harun yahya(adnan oktar)'ın argümanlarını kullanır.Eee bu adama işine gelince biat etmeleri de trajiktir.
geze geze hacca gitmeyi planlamaktadır.avrupadan geçecekmiş bilmem ne. memleket ne hallere düştü diye hayıflandırır.
çevresindeki `antin kuntin` tiplere takılmadan dinlenme başarılabilinirse nokta tespitleri olan, islami yorumları çoğu hacı hoca geçinen tayfadan daha iyi olan kedisever kişilik.ister sevin ister sevmeyin bu adamın bir misyonu var. sakallı bir hocanın ulaşamayacağı, ulaşsa da dinlenmeyeceği zümreye islamı anlatıyor. bunları da kedicikleri ile dikkat çekerek yapıyor.mesele sadece kedicik değil sen hâlâ anlamadın mı?
çok fazla dava açıyordu ancak, bundan sonra herkes serbestçe hakaret edebilecek :)BİLDİĞİNİZ GİBİ ADNAN OKTARIN ONLARCA AVUKATI VAR VE KENDİSİNE EN HAFİF KELİME İLE HAKARET EDENE BİLE TAZMİNAT DAVASI AÇIP BU İŞTEN BAYA BİR GELİR ELDE EDİYORDU. ANCAK SON DAVASINDA ALINAN KARARLA ARTIK BUNU YAPAMAYACAK. CEZA EHLİYETİ OLMADIĞI İÇİN, YARGI BU YOLUN ÖNÜNÜ KESTİ SONUNDA. BU ŞARLATAN BUNDAN BÖYLE KİMSEYE DAVA AÇAMAYACAKTIR.
Bedavaya estetik yaptırmak isteyen bazı dişi cinsiyetlerin acaba biz de mi katılsak diye düşündükleri klanın baş kahramanıdır.