agar.io – Tıbbiyeli Sözlük
görsel
Geçen yaz acil servislerin vazgeçilmez oyunuydu. Özellikle gece rahat olan aciller sabahı bu oyunla ediyordu.
Güzelim oyunu araplar kapatmış gibiydi orada da kontrolsüz çoğalıp bölünüyordu bütün oyunun içine etti diye bırakmak zorunda kalmıştım.
Aşırı derecede bağımlılık yapan oyun. Bunun ilk çıktığı zamanları bilirim. Daha insanı oyundan soğutan takımlaşmalar icat edilmemiş, mertlik bozulmamışken oynardım. Arada Türklere yardım eder ekşi veya $ nickli arkadaşlarla liderliklerde paslaşırdık. Sonra her şeyde olduğu gibi bu oyunda da işin bokunu çıkaran insanlarımızla baş edemeyen agar.io farklı kıta ve ülkeler için farklı serverlarda oynama özelliğini getirdi. Biz de eski nesil olarak oyunu zirvede bırakıp yeni nesilin biribirini tam anlamıyla yediği günlere bıraktık.Hala Arada açar bakarım. Bir iki oynarım hatta ama bana o eski kaliteli oyuncuların ve oyunların tadını vermez. Geçen sene de slither.io çıktı buna benzer. Agar'a benzese de Daha adil yarışların döndüğü bir oyun, tavsiye ederim.
Üç kişilik sağlam bir grubunuz varsa çok eglenebileceginiz ve liderliği kolayca ele geçirebileceğiniz online oyun. Efsanevi nickler gorebilirsiniz sasirmayin.
ilk çıktığında gece 3lere kadar oynardım. Turkey nickiyle birinci olmakta bi şey yok kolaysa russia diyip türk serverinda birinci olun .d her güzel şey gibi bu da bitti yerini alan oyunları da sevemedim