aldatılmak

çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok acı tecrübedir sözlük. allah kimseye yaşatmasın. işin kötüsü sevgi bir anda nefrete de dönmüyor işte. hala stalk hala stalk. son mesajında bir süre uzak dur yokmuşsun gibi davran dedi. belki de olaylar benim gördüğüm gibi değildir ha? fazla iyimserlik bizimkisi. geçer inşallah :(
erkek aldattıysa genç adam yapar derler
kız aldattıysa kaşar derler
ikiside aynı derece kötü ama burda böyle diyorlar
aldatan insan bir daha aldatır. ah pardon insan dedim
her insan bir şekilde aldatılıyor işte.
aldatmak yerine dürüstçe '' ben başkasına aşık oldum/hoşlandım ayrılmak istiyorum''demek daha onurlu bir davranış en azından.olabilir mi böyle bişey olabilir elbette insanız sonuçta.ha bunu duyunca yine o kişi dünyanın en adi insanı olur sizin için,yine üzülür kahrolursunuz ama aptal yerine konulmamış olursunuz.aldatılmak kadar canınız yanmaz en azından.

zöge:başıma geleceğini anlamışım gibi yazmışım.kesinlikle berbat bir şey arkadaşlar.yalan söyleyip ayrılmak isteseydi daha iyiydi.
dünyadaki en kötü duygularından biridir. yaşamadım allah da yaşatmasın kimse yaşamasın. kalp kırmayın
başlık çok melankoli. yarasını yeni sarmışlar okuyup tekrar hüzünlenmesin. bu tebessüm girisine toplanın;

"bu slaytı soracağım diye basit bir slaytı işaret eden hocanın, sunumdaki en ufak yazılı olan, hatta mümkünse ingilizce olan slayttan sorması."

en acı aldatılmamız böyle olsun...
beni dumur etmeyen durum.
daha iyisini bulduysa gidebilir. aynı hakkı bana da tanısa güzel olur.
ümmüğünü sıkacaksın ki aldatamasın
ps:terkedilme garantili aldatılmama yöntemi
aldatılmak bana göre sadece fiziksel olarak yapılmıyor. mesela karşınızdaki insanın size yalan söylemesi bile sizi aldatması anlamına geliyor.
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim