Yıl olmuş 2016 hala daha hagi ile karşılaştıranlar , hagiyi daha iyi bulanlar var. Alex de souza türkiye'ye gelmiş en iyi yabancı oyuncudur.Bunun dışında dün rvp'nin 10 numaralı formasıyla olan bir fotoğraf paylaşıp umarım daha çok gol atar diyen efsane 10 numaramız.Edit: sağ ayağına 500 sayfa kitap yazılır son sayfasına da solaktı notu düşülür. Saygılar
[http://m.sabah.com.tr/spor/futbol/2011/10/12/usta-yorumcular-alex-mi-dedi-hagi-mi ~ böyle ] bir şey var gerçi eski ama okuyabilirsiniz. Bence hagi agalar. Alex, Türkiye'nin rezil futbolunda - kaç yıldız çıktı Türklerden - iyi oynamıştır tabiki de. Unutulur mu? Dünyada durum aynı mı? Değil tabiki de.

(bkz:uefa kupamız var)

(bkz:dursun özbek istifa etti mi)
gidişi ile 10 numaramız eksik kaldı. bu takıma uzun zaman belli bir oyun zekası katan,düzeni oturtan,mantıklı top çeviren,yöneten.. en azından jubilesi bizde olsaydı derim hala. hala bazılarına çok kızarım buna engel oldular diye..
Adam ne ağladı Fenerbahçe için benim içim sızladı.

Hatta bir ara türk vatandaşı olacaktı brezilya izin vermemiş.
gelmiş geçmiş tüm futbolculara baktığınızda alex kadar efendi çok az futbolcu vardır.
Doğum günün kutlu olsun kaptan. Sen gittiğinden beri bir buruk bir sevimsiz bir huzursuzluk var. O her gol atışında bize taraftara koşman hem saha içi hem saha dışında bir futbolcu nasıl olmalı öğreten tavrın hele gidişindeki göz yaşların.. Sen dönene kadar eski hevesimiz eski aşkımız yok.. Özledim be kaptan özledim..
Ben yalnızca şunu bildim: “O güzel insanlar, o güzel atlara binip gittiler…”

-yaşar kemal'in demirciler çarşısı adlı romanından