american truck simulator

tır simülasyonlarına aşina herkes az çok biliyor scs software firmasını. ets ile neredeyse günler harcadıktan sonra şimdi amerikaya dönüyoruz. uzun süredir tır simülasyonlarını oynayan bir oyuncu olarak amerikan tırları ve amerika haritaları bende ayrı bir yere sahip. bu oyunda da uzun burunlu tırlar,amerika kırsalı,küçük kasabalar ile bu hava mevcut. ara sıra yanınızdan geçen eski amerikanlar ile bu iyice pekişiyor. şu an indirimde olan bu oyunda daha gelişecek çok şey var ama ets2 çıkalı neredeyse 5 sene oldu hala gelişiyor iken bu oyun da daha çok yol alır bence. alın bu oyunu,takın sevdiğiniz müziği,çevirin kontağı ve düşün yollara !
albuquerque diye bir amerika şehrinin olduğunu bana gösteren kamyonculuk oyunu. zamanında internet cafede oynardım. bir de avrupa işi olan `euro truck simulator` vardır ki o da avrupa şehirlerinde dolaştırır, güzeldir, candır
ya yolumu kaybettim, ya ben kayboldum
ne olur bir yerden karşıma çıksan
..
yakmışsam cuğarayı kontağı çalıştırdığım anda
bir de oyun konsolu var sa masanda
içim ürperiyor ya mazot yoksa
(araları dolduramadım sözlük)

neyse hiç gereği olmayan bir girişten sonra ets'yi konsolla oynar arkadan müslüm, ferdi açar, gerek borca girer gerekse de o borçtan alnımızın akıyla da çıkardık. amerika versiyonunu oynamadım sanırsam. kardeşim volvocu, babam scania'cıydı. yallah şoför yallah ne beklisen..

içerik kuralları - iletişim