anneler günü vs babalar günü – Tıbbiyeli Sözlük
Çıkış yerleri bilinmez; ancak gelinen son noktada İkisi de sadece mağazalara, marketlere yarar sağlayan günlere dönüşmüşlerdir.
Nedense anneler günü babalar gününden daha fazla önemseniyo ancak her ikisi de aynı oranda özenilmeli annelerin canı can da babalarınki patlıcan mi
Anneler gününün babalar gününe açık ara fark attığı kıyaslama. Her ne kadar anneni mi babanı mı daha çok seviyorsun sorusuna ikisini de eşit diye cevap verilse de Çoğu kişi tarafından anne daha fazla sevilir. Hal böyle olunca da anneler gününün daha fazla önemseniyor olması normaldir.
Günümüz gençliğinin saçma sapan duyar kasmak için kullandığı günlerdir bence.hayır ben neden illa bugün gidip babalar günü veya anneler gününü kutlamak zorundayım bunu yapan insanlar yılın geri kalan günleri onları düşünmüyorlar mı? Neden yani illa böyle bi gün var? nolmuş bugünde babaları ilgilendiren önemli bi olay mı olmuş?

Bence bir insan ailesini seviyorsa hayatını onlara adar,onların gurur duyacağı işler yapmaya çalışır,erdemli olur,her zaman en iyi olmaya çalışır.yoksa öyle gidip sosyal medyada foto paylaşmak bence sadece bir iki "like" alabilmek için aile bireylerini kullanmaktır.
anneler günü çok daha stratejiktir daha ağır sonuçlar doğurabilir azami dikkatli olunmalıdır.