arif v 216

gora filminden bildiğimiz ana karakter arif'in ve robot 216'nın yeni maceralarını anlatan, 2018 başında vizyona girecek olan film.
fragmanı yayınlanmış olan filmdir. görüntüler fazlasıyla pastel tonlarında geldi gözüme fragmanda.
erşan kuneri ve 216'nın sesi çok itici gelen film (fragmanlardan anladığım kadarıyla). gora hastası biri olarak bana yabancı geldi açıkçası, inşallah hızlıca yeni sesleri özümseyip keyif alabilirim
mükemmel olmuş film. birçok sahnesinde gülmekten ağladım ya.

fragmanı pek beğenmemiştim ama film çok iyi olmuş. tavsiye ederim.
gidebilmek icin sinavin gecmesini bekledigim film. aroga bayilmistim bakalim bu ne kadar guldurcek merak icindeyim. gerci cem yilmaz buyuk adam, osursa guldurur cok afedersiniz.
ne yazsam spoiler olmaz diye düşünüyorum bulamıyorum. cem yılmaz bugün insta canlı yayınında abimin filmdeki rolünü bulana otomobil hediye ediyorum demiş çok düşündüm bulamadım rolünü bilen, gören yeşillendirsin. ayrıca filmde çok fazla emek var çok fazla gönderme var.
edit: öğrendim
harika olduğunu düşündüğüm henüz gitmediğim sınavlarım biter bitmez ödül olarak gideceğim filmdir
ben niye hiç beğenmedim. gorayı önüme defalarca koysalar izlerim ama bunu izlemem. resmen film yapmak için yapılmış zorlama bir filmdi. sevilen oyuncuları filme doldurmakla, usta sanatçıları canlandırmakla iyi film olunmuyor maalesef tad alamadım filmden. zafer bey bizim parayı da bir zahmet geri gönderin öğrenciyiz sonuçta...
aile arasında dan sonra sönük kaldı ama fena değildi.
  • /
  • 3

içerik kuralları - iletişim