artize

kimse açmamış ben açayım hemen. kendisini bol bol başlık açması ile tanıyorum. çoğu başlıkta entry var. baya entry yazıyor. durmak yok yazmaya devam
sözünü esirgemeyen,hoş sohbet bir yazar.
sözlüğe ciddi emek veren yazar. çeşitli konularda açtığı başlıklar dikkat çekiyor. etliye sütlüye karışmaz, ona göre sözlükte din, siyaset gibi konular konuşulmamalı. kendisini çoğu kez haklı bulsam da hoşgörü ortamını güçlendirmek için tabulara dokunmamız gerektiği fikrindeyim. her konuyu konuşabilelim, tahammül etmeyi öğrenelim değil mi?
aktif girişken emek veren bir yazar. sözlüğe enerji kattığı,bir şeyler yarattığı belli. sevgilerle hep böyle devam eet.
batıkon tarafından bugün nıck6 günü ılan edildiği için nıck6sına gelmiş bulunuyorum.
açık konuşmayı severim lafı eveleyip gevelemem çok boş entryler giriyo, gereksiz yazıyor. beğenmediğim bir yazar
sizi, değerli tıbbiyeli sözlük yazarlarından olan artize'ye ulaştıracak, yüce link budur

gerçekten farklı bir bakış açısına sahip, samimi entry yazan birisi. değişik bir mizah anlayışı ile sözlüğün vazgeçilmez yazarlarından birisidir.(*biraz daha samimi bir şekilde anlatacak olursam; değişik yauv, değişikler iyidir.)

birde geçenlerde nasıl bir an içerisindeydim ki aklıma çok acayip bir şaçmalık geldi. yazacaktım vazgeçtim ama dayanamıyorum, yazacam. (+z) veya (+ze) hayır yani belki artı z yazmak istemiştir. sonuçta sözlükte ü ve i yok.
(bkz: gulyabani)(bkz: yazarların nick hikayeleri)

edit: birde, "düzenledim işte" şeklinde düzenleme sebebi girerek; benim, entrylerimi düzenlerken sebeple konuşmama sebep olmuş bir yazardır. (* daha yeniydim o zamanlar, birden sebep sorulunca işte...)
yokluğu hissedilen yazardır. dönmesi şiddetle beklenmekte.
çapa tıpı bu sene kazanmış;tıp okumaya,doktor olmaya baya bir hevesli,minik tıbbiyeli.bir ara durduramıyorduk lakin şimdi arar olduk kendisini.umarım verdiği karardan pişman olur en kısa zamanda.
konuyla alakası olmayan entryler görmez olduk bu arada devamını dilerim
tıbbiyeli radyonun kazandırdığı arkadaşlardandır. hoş sohbet ve fazlasıyla dobra diyebilirim, artizliğinden olsa gerek swh
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim