Ta kendimdir, gururlu ve mağrurumdur, zoru severim. İçimde bi çocuk ile çok olgun bir kadının zamansal çakışmalarının patlamalarını yaşamaktayım. kimi Zaman bir melek Kimi Zaman ise tam bir kin kusucuyum. Lakin kin duyduğum insanları kendimin bile tasavvur edemediği anlarda fütursuzca affedebilirim. Özel yaşantımda seçilen değil seçen taraf olurum, avıma usulca yaklaşır tam 12den vururum. Hoşlandığım çocuğu kendime aşık eder sonra sıkılır kenara atarım.egom tavan seviyesindedir, asla Enginlere sığmam, taşarım. Ama sevdiğim insanlara karşı adeta bir İYİLİK PERİSİYİM.

ASLAN KADINLARINI ÜZMEYİN, ÇOK TAKIYOS BİS KAFAMISA...
bu burcun mensubu olup Çin takvimine göre kaplan yılında doğup kedi insanı olan bir solak olarak engizisyon zamanında yaşasam yakılacağıma inanmama sebep olan astrolojik olarak doğum günü ve ayı kullanılarak hesaplanılan burç grubunun kadın kısmısı.
henüz ısındığım bir tanesi olmadı. Tanıdıklarımdan yola çıkarak:

Yersiz özgüven sahibiler.

Şımarıklık denecek davranışlarını çocuk ruhluyuz yeaa diye adlandırıyorlar.

Hayalleri konusunda tutkulular.
özgüvenleri yersiz değil,haklı sebeplerdendir

hep en üstü hedefler, genelde başarırlar

hükmetmeyi severler

soğuk nevale gibi görünürler ama insanları çok severler

ilişkileri asla rayında gitmez çünkü türk erkekleri güçlü karakterli kadınları sevmez (bkz:en yakın arkadaşımdan biliyorum)
Benim. Yükselenim de akrep olmasına rağmen öyle fena uyanık cazgır bir tip değilim olmak ister miydim? Belki swh
Tuttuğunu koparır. Egoları göklerdedir,egoyla kendisi arasında denge kurabilirse mükemmel bir yaşantısı olabilir lakin aşırı idealistligini bir köşeye atamazsa çok yorulur. Güzel sever, güzel sevilir