(bkz:tıbbiyeli sözlük ayın kitabı uygulaması) başlığında detaylı bir şekilde anlattığımız bir kitap okuma uygulamamız var artık.

temmuz ayının sonu itibariyle ağustos ayının kitabı belirlendi.kitabımız: Bozkırkurdu - Hermann HesseBozkırkurdu, Hermann Hesse'nin, toplumun sığ değer yargılarına ve kişiliksiz, yüzeysel yaşamına uyum sağlayamayan bir insanı anlatan bir romanıdır. Hesse bu romanı için, 1961 yılında "(...) okurlarımın çoğu Bozkırkurdu'nun öyküsünün insanı kemiren bir hastalıktan ve bunalımdan söz ettiğini ama tüm bunların ölüme ve yokolmaya değil, tersine iyileşmeye yönelik olduğunu anlarsa kendimi mutlu hissedeceğim." demiştir.peki kitabı nasıl tedarik edeceğiz?

1- kitaplığınızda olabilir.

2- kitapçılardan alabilirsiniz.

3- sahaflarda bulabilirsiniz.

4- internetten sipariş verebilirsiniz (11 - 13 tl gibi bir fiyatı var)

5- arkadaşlarınızda olabilir.

6- kütüphanelerde bulabilirsiniz.

7- e-kitap halini satın alabilir ya da internette bulabilirsiniz.

8- alamadıysanız ya da bulamadıysanız pdf halini okuyabilirsiniz. [https://qubadliblog.files.wordpress.com/2014/05/hermann-hesse-bozkc4b1rkurdu.pdf ~ kitabın pdf hali için tıklayınız !]kitabı okuduktan sonra bu başlığın altına kitap ile alakalı istediğiniz entryi girebilirsiniz.

hiçbir sınırlamamız yok.ayın kitabı uygulamamıza sizlerin de katılımlarını bekliyoruz.iyi ve keyifli okumalar.
Kitabı almaya çalışacağım alamazsam da pdfsini okur tam olarak bu entryden yorumlarımı yaparım.
Sözlüğün dhy ve diğer absürt paylaşımlar haricinde güzel şeylere de vesile olduğunu görebilmek güzel. Elinize sağlık. Takipteyim. Şukuladım.