barones frozbit

#108861 numaralı girisine ithafen
(bkz:görüldü) demek istediğim sevgili sözlük modumuz. severiz kendisini.

ayrıca aynı giriye ithafen
(bkz:tanım içerikli giri)

ve bu saçmalık bitmeden gireceğim, girdiğim tek nick6 girim budur.
bi türkü patlatsa da kulaklarımızın pası silinse dediğim hiper stalker insan. twitter aleminde farones brozbit olarak tanınır.
bazen çok mutlu, bazen asi, bazen duygusal.. hoş sohbet yazarımız.. sataşmayı pek bir sever *. bir süredir katılamıyor olsam da katıldığım kadarıyla radyo yayınları efsodur.
 spoiler!
onu gülüşünden tanıyabilirsiniz..
(bkz:9 mayıs 2019 baronesin bbs in şarkısını hiç etmesi rezaleti)
söyle kaç dürüme sattın söyle içi kebablı lahmacunlara mı sattın söyle
kesin dermacı bu kesin dediğim efsane ötesi tatliş ablamız
limonçello'nun adı geçtiğinde dahi aklıma gelen moderatör. "italya'dan limonçello getirsene bize yauv" diye ağladığımda kırmayıp getirmiş olandır. yalnız gelen limonçello 2 liralık. gece eve gidemeden yolda kusmuştum.

ulan ne gündü ya. ayrıca o limonçello kendi adına rezalet başlığını hak ediyor bence.
radyo yayınlarını elimden geldiğince takip ettiğim yazar, ayrıca sözlükte yöneticidir kendisi. ve sohbet etmekten keyif aldığım yazarlardan, bir gün eğer denk gelebilirsek kendisine canlı mini bir konser vermek isterim *
ne zaman radyo açtırmak istesem kendisine ulaştığım yazar ve hiçbirinde kırmayıp anında açıyor en sevdiğim özelliği bu sanırım :d
aynı şehirde okuyoruz allah kurtarsın demekten başka bir şey gelmiyor elimden
konuşma sesini göksel'e benzettiğim, "bi yayın yapsa da dinlesek" dediğim, tatlı kaçık yazarımız. tanışmamız benim damdan düşer gibi mesaj atmam ile gerçekleşti ve açıkçası sonradan biraz utandım ama şimdi iyi ki yazmışım diyorum. yeni tanışmamıza rağmen oldukça yardımsever ve sevecen davrandı. aa bu arada, sesinin göksel'e benzediğini söylemiş miydim?
  • /
  • 4

içerik kuralları - iletişim