barones frozbit

#108861 numaralı girisine ithafen
(bkz:görüldü) demek istediğim sevgili sözlük modumuz. severiz kendisini.

ayrıca aynı giriye ithafen
(bkz:tanım içerikli giri)

ve bu saçmalık bitmeden gireceğim, girdiğim tek nick6 girim budur.
bi türkü patlatsa da kulaklarımızın pası silinse dediğim hiper stalker insan. twitter aleminde farones brozbit olarak tanınır.
bazen çok mutlu, bazen asi, bazen duygusal.. hoş sohbet yazarımız.. sataşmayı pek bir sever *. bir süredir katılamıyor olsam da katıldığım kadarıyla radyo yayınları efsodur.
 spoiler!
onu gülüşünden tanıyabilirsiniz..
(bkz:9 mayıs 2019 baronesin bbs in şarkısını hiç etmesi rezaleti)
söyle kaç dürüme sattın söyle içi kebablı lahmacunlara mı sattın söyle
kesin dermacı bu kesin dediğim efsane ötesi tatliş ablamız
limonçello'nun adı geçtiğinde dahi aklıma gelen moderatör. "italya'dan limonçello getirsene bize yauv" diye ağladığımda kırmayıp getirmiş olandır. yalnız gelen limonçello 2 liralık. gece eve gidemeden yolda kusmuştum.

ulan ne gündü ya. ayrıca o limonçello kendi adına rezalet başlığını hak ediyor bence.
radyo yayınlarını elimden geldiğince takip ettiğim yazar, ayrıca sözlükte yöneticidir kendisi. ve sohbet etmekten keyif aldığım yazarlardan, bir gün eğer denk gelebilirsek kendisine canlı mini bir konser vermek isterim *
konuşma sesini göksel'e benzettiğim, "bi yayın yapsa da dinlesek" dediğim, tatlı kaçık yazarımız. tanışmamız benim damdan düşer gibi mesaj atmam ile gerçekleşti ve açıkçası sonradan biraz utandım ama şimdi iyi ki yazmışım diyorum. yeni tanışmamıza rağmen oldukça yardımsever ve sevecen davrandı. aa bu arada, sesinin göksel'e benzediğini söylemiş miydim?
gerçekten farklı bulduğum ve benim sözlüğe girişimi sağlayan tatlış bir yazar. kendisini birkaç haftadır tanımama rağmen uzun süreli bir arkadaşlığımız olmuş hissini veriyor. üzeni üzerim -kalp--kalp-
2016 eylülünde sözlüğe kayıt olmuş yazar, ben. bu sözlükte 3 senedir kayıt olduğumdan beri neredeyse her günümü geçirdim. eski yazarlardan pek kimse kalmadı, çoğunuz bilmezsiniz o yüzden. sözlükte neredeyse hiç olmayan formatın oturması için ekip arkadaşlarımızla çok uğraştık yönetici olduğumda. tamamen absürt forum entryleri yine trip, ego çeke çeke temizlemeye başladık. yapılması gereken oydu, insanların egolarının farkındaydık gocunmadık yediğimiz laflara. şimdi insanlar bize format öğretiyor onca lafı boşuna yemişiz.

şu güne kadar harcadığım vakte gram üzülmemiştim. çünkü arkadaşlar edindim bu sözlükte. görüştüm, buluştum, güldüm, içtim eğlendim, tanıdım, sevdim, bağlandım, aşık oldum, dertleştim. sesli radyoda her yayınım sabote edilmesine rağmen sabahlara kadar muhabbet ettim. dinledim. anlattım. ama hepsi boşuna, boşu boşuna.

ne zaman bişey yapılacak olsa bekletmeden atladım. sol frame cidden akmıyordu, ama şuraya 100 entry bile girmemiş insanlar sol frame akmıyor diye başlıklar açıyordu. aksın diye ilişkiler kategorisine yüklendim seks düşkünü oldum. feminazi oldum. politika yazdım terörist oldum.
ama kime ulaşıyorsunuz istediğiniz, sıkıntınız varsa?
o yazarın derdi varmış, o yazar intihar edecekmiş, o yazar yayın istiyormuş, o yazar zirve istiyormuş. o yazarı o kız rahatsız ediyormuş. o yazara sürekli mesaj geliyormuş. mesaj kutum isteklerinizle, taleplerinizle dolu. oysaki beni burda sadece format bağlar.

yönetim ekibinden olmak beni ancak formattan sorumlu tutar. benim buraya verdiğim emeğe bakıp bunu zorunluluğummuş gibi göremezsiniz. siz benim müşterim değilsiniz ki memnuniyetiniz için kendimi yırtayım. ama gerçekten yırttım. sonunda severek yaptığım şeyler boynuma tasma oldu.

neticede bu saatten sonra hak etmediğim şeyler yaşadıkça bu sözlük için hiçbir şey yapmak istemiyorum. hepiniz gibi tıpçıyım ben de insanım derslerim var aileme karşı sorumluluklarım var, şu koşullarda robot gibi terbiyesizliklerinize göz yumamam.

hayatımda da hep enayi konumunda oldum. haksızlık gördüysem önce ben sesimi çıkarttım. insanlar susup uzaktan izleyerek kafalarını rahat tutabiliyorlar ama ben değiştirebileceğim bir şey varsa bunu her koşulda herkese rağmen yaparım. sonuçta kendini bilmezlerin diline düştük.

neticede ben bu sözlüğü güzel hatırlarım. ama buruk da hatırlarım. hak etmediğim şeyleri yaşayarak ve hak ettiğim gibi mutlu olarak.

tıbbiyeli sözlük canımsın, sen bensiz de devam edersin. alışkanlıklardan kopmak kolay değil ama gururlu biri olduğumu biliyorum. o yüzden yediğim lafları buraya koyup ne zaman buraya dönecek olursam kendimi durduracağım.
ilgi çekmek için bak sözlüğü bırakırım entrysi değil bu. anlaşılmayı ummaktan bıktığım yorulduğum için sözlüğe ve ekip arkadaşlarıma vefa borcumdur.
selametle.  • /
  • 5

içerik kuralları - iletişim