başarıyla giriş yaptınız! – Tıbbiyeli Sözlük
Tıbbiyeli Sözlüğe giriş yaptıktan sonra kısa bir süre ekranda beliren yeşil işlemeli, altın varaklı yazı. Adeta bir tebrik, kutlama. Her giriş yaptığımda gözümün önünde patlayan konfetileri canlandıran, zihnimde insanların alkışlarını işittiren, her an eller üzerinde yükselip havalara atılacakmışım gibi bir his uyandıran muhteşem bir söz. Söz diyemem, bir iltifat. Başardım ulan diye camdan bağırasım, ekran görüntüsünü çerçeveleyip odama asasım geliyor, kendimle hiç olmadığı kadar gurur duymamı sağlıyor. Teşekkürler sözlük, bir şeyler başardığımda yanımda olup, zorluklarla mücadele ederken bana bu başarımı hatırlatıp dik durmamı sağladığın, beni hep desteklediğin için. Ağlamıyorum, gözüme gurur kaçtı.
Ciddi misin diyesim var o ekranda beliren söze karşı. Velhasıl karşılama için beliren bir yazıdır, kimi için önemli olsada pek bir anlam ifade etmez. Ha daha yaratıcılı olunabilirdi aslında o zaman değeri de artar anlam da ifade ederdi.
şükürler olsun allah'ım! giriş şifresini unutalı çok zaman oldu ama bu kez de telenfoncağızım unutmadı. Napardım ben bu veled olmasa?