Tıbbiyeli Radyo Yayında!

başörtülü ateist

istanbul medeniyet üniversitesi öğretim görevlisi profesör dr. ihsan fazlıoğlu'nun bir panelde dile getirdiği durum.

profesör söyle demiş:
“15 temmuz'dan bu yana benim odama 17 tane başörtülü deist bile değil tanrı tanımaz öğrenci gelip benimle bu konuları konuştular. başörtülü öyle geleneksel de değil bildiğin başörtülü. aileleri de örtülü aile.

ortak neden sahnede dini temsil ettiğini söyleyen insanların eylemlerinin sonucudur. mesele bu kadar ciddidir. bu sonuçlarla yüzleşmezsek 30 yıl sonra çok farklı şeyler konuşuyor oluruz.”

böylesini allah ıslah etsin. sakallı ateist gördük, namaz kılan ateist gördük de bu nedir. allah huri vermiş gılman vermiş vildan vermiş. karşı ki dağları yaratmış insan nasıl ateist olabilir.

ülke gençliği adına umut verici bir taplodur zira ateistim diyebilmek belli bir muhakeme yeteneği gerektirir.
bu hanfendi tekrar müslümanda olabilir deistte olabilir ateistte kalabilir ancak düşünsel anlamda yol almış ve kendini gerçekleştirme adına bir adım atmıştır, tebrik edilesidir.
gerçek hayatta var olması imkansızdır.
kavram kargaşasıdır, ülkemizin mikro ölçekli prototipidir.
baskıcı müslüman kültürü'nün bir sonucudur, normaldir ve beklenendir. profesörün de söylediği gibi namaz kılan, bayram namazına giden ya da sakalı olan ateistler de vardır ve sayıları da az değildir. kısaca ateistler vardır bu kadar kudurmayın.

içerik kuralları - iletişim