Az önce yürürken tüm parkı sarmış `cam sil` kokusu beni bilumum temizlik malzemesi satışlarının patladığı bayram temizliği zamanlarına götürmüştür efendim.

siz tıpçı kızları bir de bayram temizliğinde görün
Dip bucak temizliği diye de tabir edilen temizlik çeşididir. Pencerelerden, Yaz boyunca yağmayan yağmurun silemediği, aylardır biriken tozlar silinir, halılar tersleriyle birlikte süprülür, yastık kılıfları başta olmak üzere, nevresimler, çarşaflar, yıl boyunca yıkanmamış perdeler yıkanır. Bütün bu eylemlerde temel amaç evi gözle görülecek/görülemeyecek mikrorganizmalardan arındırmaktır. Contrendikasyonları banyoyu temizlerken tuz ruhu ve çamaşır suyu karıştırıldığında görülür.
Bayram temizliği beni pek yormayacak şimdi neden derseniz yaklaşık iki aydır 4 oda bir salon eve tek başıma bakıyordum.. (bu da böyle bir dramdır.)
bizim evde her hafta yapılan temizlik.o yüzden bayrama özel bir şey yapılmasına gerek duyulmuyor.
memlekette olmadığımdan beri adını sanını unuttuğum ve bu yüzden mutlu olduğum aktivitedir. tatil diye sevindiğimiz zamanlarda hevesimizi kursağımızda bırakmıştı.bunlar hep temizlik ürünleri satan şirketlerin uydurduğu ve annelerimizi esir alan kapitalizm oyunlarıdır asdfksdşfksdf
bayramdan iki gün önce başlayıp hala yarısında olduğumdur. odam kocaman bir kara delikmiş.zaten bayram temizliği bayramda yapılır. swh