bele bağlanan hırka

bahar aylarında sıkça karşılaştığımız durum. bu kombini genellikle kadınların yapmasına karşın, artık erkeklerin de tarz yapmak amacıyla hırkalarını veyahut ince ceketlerini bellerine bağlamasıyla çok sık karşılaşır olduk. ama paten kayan gençlerimize yakıştığı bir gerçek *. boyu kısa olan kadınların yapmaması gerektiğini düşünüyorum nedeni ise bacak boylarını kesiyor olması.
havalar ısınmaya başladığında gözlemlediğimiz durum. zorunda kaldığımız da diyebiliriz, yani biz erkeklerin. lisede top oynanıyordur. bir kişinin pantolonu yırtılmıştır oyun sırasında. bu kişiye gülünür. sonra bu kişi hırka ceket ne bulursa beline bağlar ki eve gidene kadar idare edilebilsin. sonra gülme komşuna gelir başına sözünün bir tezahürü olarak gülen kişinin pantolonu da yırtılır. (bu kişi bu yazardır.) okul ceketini beline bağlar. tarz zannedilir ama mecbur kalınmıştır.
aldatılan insan imajı yaratandır.zavallı hırka, düşünsenize o hırka olduğunuzu. birileri sizi yanina aliyor ama giyip giymemekte kararsız, olmazsa da olur ama olursa işimi görür düşüncesiyle alıyor sizi, ihtiyacına göre de ya giyiyor ya da çıkarıp beline bağlıyor. elinde taşımaya bile tenezzül etmiyor.boyle de değersizsiniz işte.
bir bele bağlanan strapon kadar dehşet verici değildir.
kışın tıka basa yiyip, bahar gelince hızlı tempo yürüyüş ile kilo verme itemi.
lisede boş derste uzun eşek oynuyorsundur ve pantolonu patlatmışsındır. beldeki hırkayı gün boyu gören herkes hafif bir tebessümle sana bakar...

içerik kuralları - iletişim