bir sınav için en stresli olduğunuz anda yaptıklarınız

  • /
  • 8
lisede okulumuz at çiftliğine yakın merkeze ise çok uzaktı, biz de at çiftliğine kaçardık haliyle. kantinden de küp şeker felan ne varsa alırdık yanımıza. 3 senenin ardından ygs’ye bir hafta kalmışken aniden kişnemiştim.
hala bazen kişnerim sınav önceleri.
(bkz:at gibi kız)

edit: imla
lavanta kolonyasını üzerime boca etmek. bir ara da lavanta yağı alıp yatmadan önce burnumun önüne sürüyordum. (bkz:her eve alternatif tıp)
müzik dinlemek,ama genelde yabancı dizilerin soundtracklarını dinlemek..
kendimi orada hissederek uzaklaşıyorum sanırım stresten.
sınav sonrası yapacağım güzel seyleri hayal etmek ve sınavdan sonra hicbirini yapmayıp bir sonraki sınav ertesine bırakarak ömrümü amip-vari tamamlamak.
uyumak... sabahına stres falan kalmıyor, kaybedecek neyim var ki moduna giriyor insan.
sırt egzersizi. ne zaman sınav stresi yaşasam, ki bu en çok masa başı yapıp çalıştığım zamana denk gelir, tüm sırtım kaskatı kesilir. kalkıp biraz gerinmek iyi geliyor nedense. fıstık yiyip mide deşen kahveleri tükettikten sonra 2 dakika sporcuk yapmak bünyeye hala seni düşünüyorum şapşal şey demek gibi oluyor, mutlu oluyor kereta.
annem ya da babamla aramda sorun çıkarıp kavga etmek,çalışmamış olmamın suçunu bir şekilde onlara yıkıp vicdanımı rahatlatmak.* istisnasız her sınav öncesi yaparım. bu sınav öncesi yapamıyorum evde yoklar.
(bkz:kavga edecek biri aranıyor)
  • /
  • 8

içerik kuralları - iletişim