bisikletçi tıbbiyeliler – Tıbbiyeli Sözlük
Bisiklet meraklısı tıbbiyelilerden oluşan ancak henüz var olmayan topluluk.

Bu akşam dikimevi-milli kütüphane arası gidiş dönüş pedallarken aklıma geldi.

Tıbbiyeli bisikletçi sayısının yadsınamayacak çoklukta olduğunu düşünüyorum. Kurmasak mı böyle bir topluluk? Farklı üniversitelerden bu şekilde toplanarak türlü aktiviteler düzenleyebiliriz. 14 martlarda kutlama turları düzenleyebiliriz, ya da dünya aids, diyabet günlerinde vs. turlar düzenleyerek başka bir yoldan farkındalık yaratabiliriz. Benim kulağıma oldukça hoş geliyor şahsen bu etkinlikler. Tabi çoğaltılabilir bunlar.

Bu fikri hayata geçirebilir miyiz sizce? Zira onca komite modül blok dersler vs derken bizim faaliyetlerin arka plana atılabileceği ihtimali de var.

(biraz forumvari bir entry oldu ancak bu şekilde bir topluluk kurulabilirse temellerinin burada atılacak olması güzel bir şey. Hadi hayırlısı)Edit:tabi ben de öğrenci olduğum için tek yönlü düşünmüşüm sadece, ancak sözlükte abilerimiz ablalarımız ve hatta hocalarımız bile vardır, onların da destekleriyle en azından ilk etapta büyük şehirlerde kurulacak gruplar rahatlıkla genişleyecek ve ses getirecektir. Hatta birçok tıp öğrencisine de bu vesileyle bisikleti sevdirebileceklerdir. Hem onlar değil mi yüzme, bisiklet gibi dolaşım tipi egzersizleri öneren :)
bu gözler ne güzel düşünceler görüyor, şimdilik ng650 ile topluluğa katılıyorum ve sonuna kadar destekliyorum! bakarsınız bir gün formalar yaptırır etkinlikler üretiriz. gençlik ve spor bayramında basını toplar sosyal mesajlarımızı veririz. vay ulan heyecan yaptım şimditopluluk olur yönetir ilgileniriz bile hocam hayata geçirilebilir çok güzel proje. tutar bu...
hazır yeri ve ekibi buldum sorayım,katlanır bisiklet işi hakkında bilgisi olan,önerisi olan var mı ? biraz forum gibi oldu ama bir seferlik idare edin..
itfnin hulusi behçet kütüphanesinin önünde 4-5 bisiklet hep olur .içinde bulunmaktan memnun olacağım topluluk olabilir ilerleyen günlerde
ama spor, ama tur, ama ulaşım, ama gezi amaçlı derken derken hali hazırda yaklaşık 5 yıldır bisiklet kullanıyorum. lakinnn hiç aklıma gelmedi, harika bir fikir. bulanı kutluyorum. ankaradaki her türlü etkinliğe varım. etkinlikle kalmayıp tamir vs ihityaçlarına da elimden geldiği kadarıyla yardım ederim.