An itibariyle sözlükte 1 yılını doldurmuş, bu nedenle 1 aylıkken adına açılan bu başlığa daha iyi bir cevap verebileceğini düşündüğü için yazdığı entry’i silip tekrar yazan yazar. Yani ben.Öncelikle tanıyan kişiler daha iyi bilirler ki 1 yıl boyunca sinirli, atarlı hiçbir tepkimi görmemişlerdir. Sırf şu entry’İ girmek için 1 yıl saymıştır kendisi. Sadece karşıdakinin düşüncesine saygı duyarak tartışırken karşıdaki küçümser tavırlarla düşüncelerini ezer ve dalga geçmeye çalışırsa buns sinirlenir. Bu da tek bir kişinin başına gelmiş sanırım ki başlık açıldıktan sonra altına başka bir entry girişi olmamış.Sadece şunu söylemek istiyorum; keşke burayı daha önce tanımış olsaydım, hepinizi, ortamı, dostluklarınızı çok seviyorum. Nick altı entrymi de Aynalının açması daha da mutlu ediyor beni.
mürekkebini sayfalara değil de adeta hayatın içine akıtan, uzun yazılarını okumaktan keyif duyduğum bir yazar. güzel de yazıyor.

kendisi de benim gibi cam kenarına oturanlardan... kendisine selamlar olsun..

iyi yazmalar....
cigarasının son küllerini nick altına savurunca takdirleri toplamıştır.

sigarayı bırakma yazısı 14 beğeni almış. (ben de ateşledim butonu kanka )

şukuları görünce yaktın mı bir dal kanka. doğruyu söyle he? duman oldu sankim buraa

tatlı bir yazar, tatlı tatlı yazar... öhhü öhhü
Sözlüğe geldiği ilk andan itibaren samimiyetiyle bana ve hepimize doğunun sıcakkanlılığını canlı canlı hissettirmiştir. Sözlüğümüzün duyguların bam teline dokunan şairidir ayrıca.

Kendi içinde zorlu süreçlerden geçerek yine sohbetimize kulak olmuştur. Bu yakışıklı arkadaşımızın ikizi de varmış kızlar koşun...
Bir böğürtlenlitütün kadar sevilen yazardır.(*) kendisiyle tanışmasak da entrylerini severek okurum.
Insanin okudukca okuyasini getiren entryler yazan, sair ruhlu yazarimiz. Radyoyu da boslamiyor gordugum kadariyla. Yazdiklariyla yureklere dokunan, ictenlikle yazan biri. Daha cok yazar umarim.
Halk müziği sever, hafif melankolik ama özünde neşeli bir yazarımız. kendisi ex smoker bir insandır artık.