breaking bad

eğer bu türk dizisi olsaydı "breaking bad jasse'nin yolu" dizisini kesin görürdük dediğim dizi.
3. sezonunu bitirmek üzere olduğum dizi. genel kanının aksine ben walter'dan nefret ederken skyler'a sempati duydum."stay out of my territory" sahnesini her izlediğimde karnıma gururla karışık kasılmaların girdiği dizi. hayatımın en iyi dizisi, finalden önceki bölümün sonunda "all bad things must come to an end" diye başlayan kısa veda jeneriğinde hüngür hüngür ağlatmıştır.
ayrıca benim gibi dizi ve filmlerde devam sorununa takık (bir vazo ya da stickerın hep orada olup olmadığını kontrol etmek için önceki sezonlarda aynı yerin kadraja girdiği sahne arayacak kadar) birini son derece memnun bırakan, çok ince, çok güzel düşünülmüş mükemmele yakın dizi. entry entry yazmak yetmez, spontan olarak başlasam en az 20 dakika -videolar hariç- sunum yapabileceğim kadar harikalar barındıran müthiş dizi.
paylaştığım videodaki jest, mimik ve tonlamaları hakkını vererek izleyin, ve yıllarca bu mükemmelliği koruyan, giren çıkan tüm karakterlerin rolünün köpeği olmuş olduğunu düşünün.
anlatmalara doyamıyorum sözlük, skylerın ted'in odasında çocuklarının fotoğraflarına bakarken kamera değiştiğinde baktığı yerin değişmesi dışında 3 yerde daha dikkatimi çeken devam sorunu vardı onları unuttum bile, bu derece mükemmel dizi


honest trailer'ı harika ötesi olan dizi. özellikle hakkında konuşmaktan kendimizi alamamamız noktası *
(peşpeşe iki entry girmek ne kadar hoş karşılanıyor bilmiyorum ama bunu ayrı entry olarak yazmazsam ölürdüm)
dizinin en harika yanı herkesin birbirini oldurmek istemesi fakat herkesin yine birbirlerine bi turlu muhtac olmasindan dolayi bunu yapamamasiydi bence. bir nevi herkes birbirine kilitlenmis gibiydi. eger kilit acilirsa olursun. gus'a hayran oldugumu da belirtmek isterim
ilk yabancı dizimdir ygs lys zamanında başlamıştım sınav stresine birebir gelmişti
hakkında bilgi sahibi olduğum, ama henüz izlemediğim bi diziydi, bi ara izleyecektim.spoiler vermeye kalkanı bile susturuyordum izleyeceğim diye. ama nasıl bi vizyonsuzsam sırf 'o' izlemeyi teklif etti diye direkt sezon finalini izlemiştim onunla birlikte.hahahsh utanıyorum sözlük..ondan sonra da bi daha hiç izlemedim zaten.
  • /
  • 3

içerik kuralları - iletişim