buradan tanışıp sonra arkadaş olan kişiler – Tıbbiyeli Sözlük
whatsapp kız grupları bile kuruldu,dedikodular dönüyor.

(bkz:tabi lan manyak mısın)edit: ciddiye alındığından malignlendiyse entry ne düşündüğümü söyleyeyeyim,internetteki herhangi bi ağ ile kurulan arkadaşlıklar komik gelir ama yazılarını seversin,fikirlerini seversin bi kongrede ya da buluşma ayarlanır orda tanıştığında da seversin vs olabilir. onun dışında insanlar burda bişeyler paylaşırken daha rahattır gerçek hayattakinden daha samimi arkadaslık kurabilir bunu da anlarım. gülüp geçilcek bişey yazıyoruz düşünülmeye değer bir konu değil bu çünkü malignleyip yazmaktan soğutuyosunuz.
Valla haklı alpertunga kimi ifşa derdine düşüyor kimi trip atıyor, arada kendini beğenip ego kasanlar sözlüğün eğlence ruhunun içine ediyorlar,sonra arkadaş ayağına mi yatıyorlar. Yapmayın böyle şeyler.

Arada bol artı arada bol eksi yaşayın gidin zaten herkes aynı düşünse olur mu?
Ne arkadaşı be burdan şimdiye kadar 2 fuckbuddy buldum biriyle uyusamadik oburuyle devam ediyoruz,dibine kadar da gidicez sanırım not:arayan bulur dostlarim
henüz hiç birinizle tanışmak nasip olmadı ama buradan ve radyoda yürütülen muhabbete bakılırsa hepinizle tanışmak isterim :)
Çok örnekleri olabilir ancak ben burda gluteus maximus diye birini tanıdım, kendisi gerçekten çok düzgün birdir. Gördüm ki ortak noktamız çok örneğin ağlaya ağlaya iş yapanları sevmememiz örneğin vatan hainlerinden nefret etmemiz
bir tane var, o da kendini biliyor. iki yalnız insan birbirini daha iyi anlıyor diye düşünüyorum. biri doğuştan yalnız, öbürü kalabalıkta yalnız.