büyükşehirlere giriş çıkış yasağı

bu geceden sonra hayata geçirilecek uygulama. haritayı açtım kırıkkaleden giresuna nasıl gidebilirimi düşünüyorum...
tüm hayallerim suya düştü üstelik bi de sokağa çıkma yasağı çıktı başımıza
duyunca bulundugum yer buyuk sehir degil diye dusunup umutlanmam ve ardindan gidip gormek istediklerimin hep buyuk sehirlerde oldugunu fark ederek huzunlenmem... burada tek basima kaldim galiba.
30 büyükşehire ek olarak zonguldakta da uygulanacak olan yasak. açıklamayı izlerken zonguldakı işitince içim burkuldu. acil servise koah atak sebepli başvurunun sıkça olduğu bir şehirdir. kömür madeninde çalışarak geçimini sağlayan emekçi işçilerin yaşıyor olması nedeniyle akciğer hastalığı görülme sıklığı diğer şehirlere oranla fazla. allah hepsini korusun.
ne kadar sürecek bu durum, kimsenin bilmediği yasaktır. hani öyle bir imkan yok ama, olsaydı eğer, sana gelmemin önüne koyulan bir yasak olacaktı. ben küçük, çok küçük bir şehirdeyim. senden çok uzaktayım, apar topar attım kendimi buraya, ilk vaka görüldükten sonra. sense büyük, çok büyük bir şehirdesin, onu bile kesin olarak bilemiyorum.

ne durumdasın, nerelerdesin, kimlerlesin, bir ihtiyacın var mı, bilemeyecek kadar uzaktayım sana. bu kadar mesafeye rağmen belki senin de düşüncelerinde bir yerim vardır diye ümit ediyor, kendi kendime seviniyorum. bilmiyorum, yanlış mı yapıyorum.

üzgünüm x.

çünkü bir yanım yok ve ben eksiğim
24 saat sonra yani mayıs ayı sonu itibarıyla kalkacak olan yasaktır.ilk defa bu ülkede kalkan bir yasağın hayırlara vesile olmayacağı düşüncesindeyim.

içerik kuralları - iletişim