carnivore – Tıbbiyeli Sözlük
hakkında başlık açılası yazar, ki açılmış zaten ama sahibi kayıp. Neyse konumuza dönelim. Bilgili, kültürlü bir yazardır. Girileri Az ve özdür. genelde son tahlilini yazdığı için o noktaya nasıl geldiğini anlamayabilirsiniz. Açıklama yazacaksa özelden yazar. Sonuç olarak nitelikli ve örnek bir yazardır. Daha çok bilgi içeren girilerini bekliyoruz.
Yeni moderatörümüz olmuştur. Hayırlı olsunmoderatörlük görevine getirildiği için artık daha ölçülü ve polemiksiz yazması umuduyla
Yine yeniden garip bir modluk kararı burası özgür bir platform olmaktan çıkmaya başladı keşke şu sözlüğün bağımsız bir aym si olsa da oraya götürsem bu kararları.

Her gün yeni bir khk sıktın be yönetim.
Sözlüğün gizli kahramanlarından olup çok güzel bir insandır. taze asistan olduğu için yazmaya pek vakit bulamıyor ama unutmuyor bizleri.
sözlükte moderator olduğunu yeni oğrendiğim bir yazar arkadaşımızdır.'clay' isimli yazara açmış olduğum nick-altına kendisi bir entry girerek dikkatimi çekmiştir. entrysinde, nick-altısı açılan yazar hakkında kişisel duygu ve düşüncesini içeren bir yazı beklerken, clay'in türkçe'deki sözlük anlamını yazarak beni dumura uğratmıştır.buradan kendisine bir öz eleştiri yapmasını isterim. sen bu sözlük platformunun moderatörüsün dostum.

sözlüğe değer katan yazarlarınıza bir iki cümle de olsa içinden gelen bir iki kelamı dökebilmelisin.senin nick-altına gelip carnivore'nun türkçe anlamını yazmakla sana en güzel cevabı verebilirdim belki ; ama bunu benden bekleme. çünkü bunu yaparsam senden farkım kalmaz.

haydi selametle...