cem yılmaz

hakkında çıkan can sıkıcı haberler ile ilgili tek tek twit atarak kendisini yoran ünlü komedyen. sahne hallerini düşününce "asla takmaz." diye düşünüyor insan ama gerçekte öyle olmuyor demek ki. adam ciddi ciddi hakkında çıkan haberlere kafayı takmış durumda.
bu ülkeye değer katan nadir insanlardan biri. sinemada mükemmel olmasa da değerini yaşıyorken bilmemiz lazım. aynı dönemde yaşadığım için kendimi şanslı saydığım insan
ortaokulda aldığı teşekkür belgesini “bir şey değil” yazmış kişi. cem yılmaz esprilerinin geçmişinin bu olduğu beni şaşırttı lol
genç kızların peşinde koşmak yerine genç kızlardan çok daha güzel biriyle birlikte olan komedyen.
sinema filmleri herkes tarafından çok fazla beğenilmese de ben filmlerinin ince işçilikle, zeka unsurlarıyla donatıldığını düşünüyorum. sahne şovları zaten güzel ama bence filmlere haksızlık ediliyor. cem yılmaz genelde filmlerde göndermelere, küçük detaylara çok önem veriyor. renk, ses, görüntü kalitesi zaten oldukça yüksekken çok komik olmadığından yakınıyor insanlar. filmler sürekli yerli yersiz kahkaha attırmıyor, evet. ancak gayet keyifli dakikalar geçirmenize, yeri gelince üstüne düşünmenize, yer yer gülmenize yol açıyor. kendisini "sanat" alanında başarılı buluyorum.
filmlerini dört gözle beklediğim kişi. komedyen diyerek kısıtlamak istemedim zira kendisi trajedi konusunda da başarılı.
  • /
  • 3

içerik kuralları - iletişim