Birinci nesil bir yazar tarafından (ebkz: #7635) giriye verilen cevaptır.(ebkz: #7680) burada geçer.ben isterdim ki aile karıştırılmasın,hadsizlik yapılmasın lakin herkes kendine yakışanı yaparmış aga.yaraya bastırma,dokun o bile acıtmaya yeter.yarama bastılar be aga.bu başlığı açarım ben.cennet annelerimizin ayakları altındadır dememiş mi hz.muhammed (sav) ? Kadınlar,geleceğin anneleri.. Kadınlar çiçek.buraya babamı karıştıran birinin eline ne geçebilir aga? Tıbbiyeli sözlü,tıp fakültesi,doktor,hekim falan faso fiso aga.tek gerçek senden sonra geriye kalan.iyi bir insan mıydın yoksa değil miydin?

Mey biter saki kalır/Her renk solar haki kalır/Diploma insanın cehlini alsada/Hamurunda varsa eşeklik, baki kalır..

İyi insan ol,olmaya çalış-çabala tıbbiyeli..Çok mu fazla oldu

Sevgilerle gluteus maximus
kadınlar maddi manevi şiddet gördüğünde, değersizleştirildiğinde haklı olarak buna tepki veriyorlar ki vermeleri de lazım bittabi. ama kadına kendi istediklerinden daha fazla değer verdiklerinde niye art niyet arıyorlar anlamış değilim. erkekler bırakın sizi çiçek gibi , prenses gibi vs her neyse işte onu gibi narin, kıymetli görsün. ona göre nazik, yumuşak davransın. ne dense suç... her söylenene alınma bir kompleks belirtisidir. kendi kendine komplekslere girmeye, erkeklerden daha zayıf görüyorlar bizi gibi ön yargılara lüzum yok.
Kadın kadındır, çiçek çiçektir. Hakaret amaçlı değil gibi fakat gluteus maximus sen bir adım önde haklısın gibi gibi. Babalar da çiçektir fakat çiçek çiçek olarak kalsa daha güzel sanki. Her şey yerinde güzel.