çocuğuna evet ismi veren aile – Tıbbiyeli Sözlük
[http://www.dha.com.tr/cocuguna-evet-adini-verdi-ak-parti-ilce-baskani-altin-takti--_1457413.html ~ link]te de görebileceğiniz; diyarbakır'ın ergani ilçesinde bir aile yeni doğan çocuğuna referandumdan etkilenip evet ismi koymuşlardır. bunun üzerine akp ilçe teşkilatı çocuğa altın takmışlardır. yorum yapmak istemiyorum çünkü insanların böylesine aptallaşmasına diyecek birşey bulamıyorum.
Zamanında çocuğuna Fethullah ismini verenler şuan kayıplara karıştı aman dikkat.Keser döner sap döner gün gelir hesap döner:((
Bu gibi akıllara zarar olaylara karşılık sorulabilecek tek soru:bu nasıl güzel kafa,asılı havada
Çok ilginç bir aile. İşin siyasi yanını tüm Saçmalığını falan bir kenara bıraktım da, dilimizde bu kadar sık kullanılan bir kelimeyi isim olarak almış bu kız neler neler yaşar acaba ilerde?+İsminiz?

-evet.

+isminiz?

-evet

+hanımefendi is mi niz?

-evet

+?#?!?$!Edit: bu espiri çoktan yapılmış, üzdü. keşke haberi ilk gördüğümde girseymişim bu entry'i. ne diyelim: aklın yolu bir.
kepazeliğin daniskasıdır. bu siyasi bir yorum değildir. günlük hayatta kullanacağı bir isim koysanıza, hayatta sürünecek bu çocuk şimdi.
Kız çocuğu olduğunu duyunca daha bir üzüldüm nedense, ikinci bir isim koymuşlardır umarım diye baktım ama yok. yazık garibime ailenin eveeeet kızıım diye severken videosunu da izledim iyice şok oldum. bir partiye nasıl herşeylerini verebiliyorlar aklım almıyor cehaletten başka bir şey değil bu