çocuk yapmayan evli çift

sebebi bir sağlık sorunu değilse ne içip de bu kafaya ulaştılar öğrenmek istediğim ikilidir.
kızsan erkeğe, erkeksen kıza öyle yada böyle günün 24 saati katlanmaya rağmen karşılığında sadece sex alma pahasına özgürlüğüne gem vurmaktır.
halbuki bir tane pırtlat kalsın köşede zaten anan baban kaynanan kayınbaban büyütür besler sana da hazır çocuğa bakmak düşer.
yaş 35i geçtikten sonra yapsan ne yapmasan ne.
çoçuk yapma sorumluluğunu almak istemeyen bir çift olabilir. yaşamak ağrısını hisseden iki insandır ve bunu başka bir canlıya yaşatmak istemiyorlardır. gayet normal bir durumdur benim açımdan. evli insanlar çocuk istemeyebilir. isteseler bile hemen karar vermemek gerekir. olayın sonuçlarını sonuna kadar irdeleyip öyle karar verilmesi gerektiğini düşünüyorum.
kadın olan cerrahi asistanıdır.
bu çift biziz. bu durum da eşimle karar verdiğimiz bir durum.

bir kere biz hazır değiliz. ikincisi ülke ortam olarak "mükemmel , görüyorsunuz , anlatmaya gerek yok!!" durumunda olduğu için çocuklu bir aile olarak geleceğimizi tahmin edemiyoruz. ayrıca dur bi evliliğin güzelliğini birlikte yaşayıp gezmenin keyfini bir kaç yıl yaşayalım da ondan sonra sorumluluk altına girelim.
çocuğa büyümesi için güzel bir sosyal çevre ve iyi eğitim olanağı da sunmak istiyoruz. bunu doğuda ne olduğu belirsiz dil ve kültür içerikli ilçelerde yapmak istemiyoruz.

bunlara ek olarak sağlıklı bir evlilik ve sağlam temelli bir ilişki oluşturduktan sonra dünyaya bir birey getirmek istiyoruz. bunun için de kendimizin çocukluktan çıkmamız gerekli *

sonuçta "bol keseden atmak kolay" ne de olsa
kedi sahiplenmek varken çocuk sahibi olmakta ne ? dedirten başlık *
insanlar niye her şeye yorum yapma gereksinimi duyuyorlar acaba diye düşündüren, toplumumuzun özetini yansıtan bi başlık
"uzaktan" bakarak yorumlanamayacak durumdur. kişilerin sağlık problemleri olabilir, ekonomik cekinceleri olabilir, cocuk yapmak icin evlilikleri yeterince huzurlu olmayabilir, kendilerine gore planlamalari olabilir vs vs. bunlardan öte kisiler cocuk istemiyor olabilirler. tasvip ettigim bir durum olmasa da sonuçta herkesin hayatina kimse karisamaz.herkesin bir şekli vardir

içerik kuralları - iletişim