çok kilo verenlerin o kadar da iyi görünmemesi

son zamanlarda popülarite kazanmış olan çeşitli diyetler ve sonucunda 3 ayda 15 kilo verdi gibi haberlere maruz kalmanın sonucunda dikkatimi çeken durum. özellikle sporsuz ve hızlı verilen kilolar normalde hafif kilolu ve sevimli diyebileceğiniz bi insanın küçülmüş bir yüz, orantısız sarkmış bir vücutla karşımıza çıkmasına neden olmuştur.
varsın görünmesinler, sağlıklı olduktan sonra.
belli bir yaştan sonra deri esnekliği bozulduğundan yüzde çökme ve kırışıklıklar, vücutta sarkmalar elbette meydana gelebilir. gençlerde ise yetersiz beslenme ve su içmeme kişinin kötü görünmesine sebep olur. cilt canlılığı bozulur. günlük alınması gereken su, karbonhidrat ve protein miktarını ayarlayarak bunların büyük önüne geçilebilir. üstüne egzersiz de yaparsanız eskisinden daha genç ve sağlıklı görünebilirsiniz. bu tamamen kişinin cilt yapısı, verdiği kg miktarı ve kaybettiği su, kas oranı, yaşı ile alakalı.
moral bozucu başlık.
kendim de zamanında 13 kilo verdikten sonra spor egzersiz yapmama rağmen bazı şeylerin olmasını beklediğimden farklı gerçekleştiğini gördüm. moralim bozuldu bıraktım kilo vermeyi sabit duruyorum hala bakalım hehe neyse burdan benim gibiler varsa diye sesleniyorum boşverin ve amacınız daha kolay bir hayat sürmekse(mesela kendi ağırlığının insana ağır gelmemesi vs) kilo vermeye devam edin ben kilo verdikten sonra artık normal görünümlü biri oldum açıkçası ama istediğime sırf bu “görünüş” meseleleri yüzünden ulaşamadım artık eskisi kadar takmıyorum belki de alıştım en azından elinizden geleni yapın sporu bırakmayın gerisi birazcık da genetik yapıya kalıyor tatlı canınızı sıkmayın vermek istediğiniz kilo varsa korkmayın verin beni bir tek kaderdaşlar anlayacak

içerik kuralları - iletişim