corcs vs sabo vs diğerleri – Tıbbiyeli Sözlük
Terlik arkadaşlar .

Intern olmanin kurali gibi başta geliyor olabilir ama bence gereksiz ve moda dayatması.

Sabo desen tuvalet terliği tipinde ve ağır crocs desen plaj terliği yapısına daha uygun.

10 15 liraya alinacak herhangi bi terlikle de rahat edilir diye düşünüyorum. Hem eşşek ölüsü gibi kokmaya başlayınca da atması daha kolay .
illa alacaksanız morhipo fln ciddi indirim yapıyor onları yakalayın ama çok da gerek olmadı bana onun yerine nöbetler için ucuz bir terlik+kaliteli bir spor ayakkabı derim,tempo artınca geceleri terlik zor oluyor.
crocs.koku yapmaması,çorapsız giyilebiliyor olması,terletmemesi ve en önemlisi hafif olması tercih sebebi.

sabo gibi bir terlikle - ayağında külçe hissi bırakan bir terlikle/ayakkabıyla- nöbet tutmak çok zor.

terlikle eve gelip giderken giymeyi unuttuğum günlerden çıkarımım; en rahat spor ayakkabıyla bile nöbet tutmak bi işkence. 2 dk istirahat edeyim,bir kanepe buldum hemen bağdaş kurayım dersin dert olur. crocs almak istemeyen gidip 20 liralık terlik alsın fikrimce. sabo tavsiye etmiyorum.edit : virgül nokta vs.
Uzun vadeli kullanılacaksa Crocs önerim. Ama intern arkadaşlar için tipi Crocs'a benzeyen 20 liralık terlikler de gayet iş görür. Sene bitince atarken içiniz sızlamamış olur. Sabo olmaz ayakkabı olmaz. Kalın ahşap tabanlı terliklerin çok rahat olduğu söyleniyor kullanan varsa tecrübelerinden faydalanmak isteriz.
Crocslarin kucuk deliklerine jibbitzler takarak kucuk mutluluklar yasayabilirsiniz. Ben ege'nin dernek ivir zivirlarinin satildigi yerden "plants vs zombies" binciklari aldim. (bkz:Gereksiz)

Soyle bir gercek var ki crocslar cok da rahat degil. Rahatlik araniyorsa kaliteli bir spor ayakkabisi daha cok is gorur. Ben eger az uyunabilen cok kosusturmali bir nobete (bkz:Genel cerrahi) (bkz:Pediatri acil) gidiyorsam spor ayakkabisi, uyumali nobete gidiyorsam (bkz:Kardiyoloji)(bkz:Cocuk servis) crocs tercih ediyorum.
şahsım adına söyleyebilirim ki crocs kullanıyorum ve oldukça memnunum. Sadece hastane değil günlük olarak da kullanan biri olarak söyleyebilirim ki can yoldaşımdır. o kadar saçma sapan şeylere para verirken uzun ömürlü rahat ettirecek bir terlik için çok da fazla değildir fiyatı ayrıca.
crocs aldım ve çok fena elektrik yapıyor.. on adım attıktan sonra birinin kulağını çarpabiliyorsunuz.. işin kötü yanı hiç ummadık yerler çok pis çarpıyor.. örneğin duvar çarpınca bildiğiniz can yakıyor..

ama ayağımdan iki büyük aldım rahat olsun diye.. kayık gibi oldu ama rahat.. bir de yeşil yeşil.. çok güzel..
Şu ameliyathanelerdeki hafif topuklu antistatik terlikler bana aşırı rahatmış gibi geliyor fakat ameliyathane dışında hiç giymedim. Acaba günlük kullanımda hastane koştururken yere yapışmama sebebiyet verir mi?
Birde arkadan tokalı olanları da varmış crocs gibi
görsel

görsel