cübbeli ahmet hoca – Tıbbiyeli Sözlük
video
[http://i.sozcu.com.tr/wp-content/uploads/2016/08/cubbeli-akar.jpg ~ Geleceğin fethullah hocaefendisisidir.]
siyasi ve hukuki düşüncelerde her islamcı gibi döner döner durur. yazık onun kandırdıkları insanlara.

İngilizce ögrenmeye ne gerek var ahiret de ingilizce mi sorucaklar diyen cahilin tekidir

Kızların okuması haram diyip ancak hastaneye gittiğinde bayan doktor hemşire isteyen yobazın tekidir

ölse gram üzülmeyeceğim hatta seveneceğim şahısdır.Edit: malignleyen yobazin onde gidenidir
bu başlıktAKİ YORUMLARI MALİGNLEYENLER GÖSTERİYOR Kİ. DOKTOR DA OLSA BAZILARINDA "BAZI DURUMLAR" BAKİ KALIYOR DEMEK...

SELEFİ, CİHATÇI KAFAYI DEVAM ETTİRDİKÇE DAHA ÇOOOKK "KANDIRILIRSINIZ" SİZ!!! SUÇLU YİNE BAŞKALARI OLUR. BİZ 2000 ÖNCESİNDE DE FETO DİYORDUK BİZE KÜFREDİYORDUNUZ. ŞİMDİ TABİ TROMBOZE HEMORİD ACISI ÇEKİYORSUNUZ DOĞAL OLARAK. SİZ DERS ALMAMAYA DEVAM EDİN SİZİ DE KURTARAN OLMAYACAK ZAMANI GELİNCE. AYNEN CEMAATE, TARİKATA, ŞEYHLERE, HOCALARA, KIÇINDAN HADİS UYDURAN DALLAMALARA, RÜYASINDA GÖRDÜĞÜNÜ, ÇEKTİĞİ OTUN HALUSİNASYONU İLE KİTAP YAZAN ŞEYH BOZUNTULARINI YALAMAYA DEVAM EDİN.

SİYASAL İSLAM KADAR HEM DİNE HEM DE VATAN BÜTÜNLÜĞÜNE ZARARLI BİR İDEOLOJİ YOKTUR. TABİ BİR İDEOLOJİ SAYILABİLİRSE...HADİ BAKİM BİZİM TAYFA MALİGN REKORU BEKLİYORUM SİZDEN.swh

edit: ilgili gifi ekledim.

[http://galeri8.uludagsozluk.com/443/kafalarina-at-emine_546949.gif ~ yerli ve milli oyunumuz satrançtır.]
Tramvayda doktor olduğumuzun kokusunu alan bir adamın yaklaşıp doktormusunuz cübbeli Ahmet hocamizi tavsiye eder dergaha beklerizle ne alaka la dedigim uçkuru ağzının angulusuna yapışık bir din soytarısı
Pornosu mu yayınlanmış jetskiye mi binmiş cidden bunlar benim umrumda değil. her insanda günah var nefis var ben ilmine bakarım Mahmut efendiye olan intisabından dolayı sevip saymak istiyorum ama yapamıyorum. Sorumun olduğu birçok konuda videosu var ama sırf bu antipatimden dolayı ne derse ciddiye alamıyorum.

Şimdi önce Atatürk'e burada laf atıyor kâfir diyor Dailymotion

Sonra 180 derece dönüp Atatürk'e övgüler yağdırıyor klasik arkasında da türk bayrağı video

b videoBir de diyor ki Cübbeli değişmez Cübbeli hep aynı şeyi der çünkü ayet hadis değişmez diye videoŞimdi bu adam atanamamış fethullah gülen değil de nedir? Kendini ehli sünnet bilen biri olarak gözümde fethullahla cübbelinin zerre kadar farkı yok.

Ya kardeşim dürüst olun dürüst. Peygamberimiz diyor müslüman yalan söylemez diye vallahi yalandan o kadar nefret ediyorum ki öyle büyük bir cinayet ki o kadar bıktırıyorsunuz ki. Ben eskiden tarikatlere söven biriydim. Fikrimi değiştiren tamamen dürüst olan lafını eğip bükmeyen fesli deli dediğim kadir mısıroğlu oldu. Yani senin gibiler fethullah gibiler bazı hatta pek çok insanın dinden uzaklaşmasına sebep oluyor. Yok kelime oyunuymuş yok kemalistleri kazanmaya çalışılıyormuş yok bilmem ne.

Bizim amacımız Allah rızasını kazanmak değil mi? O razı olsa bütün dünya küsse ehemmiyeti yok demiyor muyuz? Bize ne kardeşim insanlar ne düşünüyor o zaman biz Allah ne demiş ona uyalım sebepleri yaratan Allah'tır. Zerre kadar ılımlılaşma aman şunları kazanalım amacı gütmeyen ve sadece Allah'ın emrini yerine getirme amacı güdenlerin gözlerimle insanların Müslüman olmasına vesile olduklarını gördüm ama bu ılımlıların bir tane bile böyle olayını görmedim daha çok giren kimse sonradan çelişkiler gördüğü için ortamdan uzaklaşınca dinden uzaklaştı.


Edit: karadawi’nin vefatinda bile nefret sacmaya devam etmis. Istiyorsa allame olsun delikanli olmadiktan sonra adam olmadiktan sonra ne yazar? Bir tane islam dusmanina laf soyledigini duymuyorum ama isi gucu Musluman alimlere sallayip durmak. Adam degilsin Cubbeli adam! Allah belani versin. Senin gibiler ozgur dusuncenin karsisindaki en buyuk engeldir. islam alimleri bu tipler yuzunden acik acik fikirlerini soylemeye korkuyorlar.

Bir adam Müslümanları çekiştiriyordu. Süfyan b. Uyeyne:
-Doğuda kâfirlerle hiç cihâd ettin mi? -Hayır
-Batıda? -Hayır.
-Güneyde? -Hayır
-Kuzeyde? -Hayır.
Sufyan: Allah düşmanları elinden emin olmuşlar, sus da, Müslümanlar da dilinden emin olsunlar!"

Beyhakî, Şuabul Îmân 5/314.