aralıksız 5 saattir korna sesleri dinleten durum. umarım darbe için işe yarıyordur. silahlar sıkılıyor düşünülmeksizin. Araba camlarından sarkan çocuklar ve gençler var. arkadakileri de kadraja alarak özçekim yapanlar vs.

(bkz:ölürüm Türkiyem) (bkz:mehter marşı)edit: 161 şehit verilmemiş gibi bu neyin zaferi? neyi kutluyoruz abi biz? tencere tava çalanlar da hazımsızlık da yerin dibine batsın. hiçbir şey umrumda değil. umrumda olan yine hayatı çalınan onlarca can. sen halay çek kardeşim, istesen de anlayamazsın.
bu ülke gezi zamanı günlerce durmaksızın tencere tava dinledi sevinçleri için birkaç saat korna çalan insanlardan rahatsız olmak sadece hazımsızlıktır.
Bizzat bulunduğum konvoydur.silah sesi duymadım silah da görmedim.davul zurnaya falan rastlamadım kimse sevincinden göbek atmıyordu.herkesin gözünde öfke vardı.biz şehitlerimizi unutmadık.bu ülkede beğenmediğiniz eğitimsiz dediğiniz hatta Çomar dediğiniz adamlar darbeyi durdurdu.tanklara koştu.kafalarına Ateş edilirken geri dönmediler.Sabahtan akşama kadar dolaştık.o konvoy bir nöbetin devralınmasıdır.benim yüreğim halk taranırken orda durmaya yetmedi affetsinler.elimden gelen buydu.o yiğitlerin ayağının altını öpüyorum.şu da unutulmasın maalesef şehitsiz olmuyor.o yiğitler gitmese kurşuna dizilen çok insan olurdu.allah onlardan razı Olsun.