deadpool – Tıbbiyeli Sözlük
Kanser tedavisi umuduyla weapon x programina katilmis, wolverine'in iyilesme yetenegi asilanmis dovus sanatlarinda usta bir antihero. cizgiroman karakteri oldugunun farkinda olmasi da ayri bir ozelligidir.
Marvel evreni kahramanı.

Edirnede sinemaya gittiğimde altyazılı olarak biletini aldığım film,Türkçe başlayınca ne oluyoruz olduğum,çıkıp sorunca da altyazı bozuk!? Cevabı aldığım lakin yine de eğlendiğim sinema filmi.(cümleye gel,Bu kadar kötü cümle kurulmaz aga,gerçi Türkçem zayıf dilbilgisi falan kafam basmıyor )
Tecrübelerime dayanarak söylüyorum sevgili ya da yeni tanıştığınız bir kişi ile başbaşa izlenecek bir film değil
Kendisi ölümün sevgilisidir, ki bu yüzden thanos deadpoolun ölümle buluşamaması için kendisini ölümsüz kılmıştır.
Süper kahraman gibi süper kahraman. Gerçek hayattan biri ,iyi olmak için uğraşmayan biri ,o da bir kader kurbanı ama yaslara boğulmaz haline ağlamaz hatta bizleri de güldürür. Sen çok yaşa deadpool
Vizyona gelmesini günlerce fragmanlarını seyrederek beklediğim film.

sonrasında izleyenlerden spoilersız yorumlar alarak heyecanımı katlamış, filme girmeden çıtayı arşa dikmiştim. Çok az tereddüt etmiştim ya beklediğim gibi olmaz, beni hayal kırıklığına uğratırsa diye ama yo Hayır dostum deadpool gerçekten bir efsane.Şu anda ise sadece bu müthiş filmin 2.sini beklerken gelen üzücü haberin acısını yaşıyorum. Ryan reynolds nam-ı diğer deadpool'umuzla yönetmen 2. Film konusunda anlaşmaya varamamış. Üzgünüm dostlar, o kırmızı taytı uzun bir süre beyaz perdede göremeyeceğiz anlaşılan. Kısa sürede uzlaşıp bizleri kendilerine hasret bırakmamaları dileğiyle...
Fox tarafından yapılan ikinci filmi 18 mayıs 2018 tarihinde vizyona girmiş olan Marvel karakteridir.

Edit:imla
Marvelin en tassakli herosudur. Iyi ve ya kotu olmaya calismaz calismasinda nedir ki? Solo cizgiromanlari guzeldir fakat spiderman le olan maceralariysa tadindan yenmez.

CHIMICHANGA!