O daha gitmez koltuğundan dediğim, araba zevkini sevdiğim siyasi olarak ise açıkçası beğenmediğim siyaset adamı. Yapılan capslere kızmamasını taktir ediyorum.
Direkt çay aklıma getiriyor severim o yüzden

Bi de ocak dışısın videosuna gülmüştüm bayağı :)
MİLLİYETÇİ BİR PARTİ LİDERİ OLUP MİLLİYETÇİ OLMAYAN BİR LİDER. BİZİM MİLLİYETİMİZ OSMANLI YA DA SELÇUKLU DEĞİL. BİZ TÜRKÜZ. TÜRKLÜĞÜ YAŞATMAK VE TÜRKLÜĞÜ YABANCI KÜLTÜRLERİN ETKİSİNDEN KURTARMAK İÇİN ÇALIŞMASI GEREKTİĞİNE İNANIYORUM MİLLİYETÇİ BİRİNİN.

ANCAK KENDİ GÖRÜŞÜ İÇİN HAYATINI VERMİŞ BİRİ OLDUĞU GÖZARDI EDİLMEMELİDİR.
ülkenin zor ve sıkıntılı günlerinde devreye girerek sağduyusu, soğukkanlılığı ve devlet adamlığıyla isminin hakkını veren kişi.
Bütün zamanların en başarılı siyasal partisinin (MHP) genel başkanıdır.
Başarılıdır, çünkü; ülkenin en temel sorunlarına dair, kendisinin ve partisinin bir önermesi yoktur.
eğitim; 4+4+4 olmuş, 1+2+3 olmuş, 5+6+7olmuş, bilimsel olmuş, dinsel olmuş, kız-erkek birlikte okumuş, ayrı okumuş, okumus, okumamış vs vs, bir önermesi yoktur.
sağlık; gss olmuş, ücretli olmuş, ücretsiz olmuş, bilimsel olmuş, bilim dışı olmuş, olmuş, olmamış vs vs, bir önermesi yoktur.
ekonomi; enflasyon azmış-çokmuş, üretim varmış-yokmuş, gelir dağılımı nasılmış- nasıl değilmiş, serbest pazarmış, serbest pazartesiymiş, bir önermesi yoktur.
adalet; varmış-yokuş, herkeseymiş- kimseyeymiş, tek bir önermesi yoktur.
tek derdi ve tek söylemi vardır; vatan millet sakarya!
işte bu koşullarda, bir dernek bile olamazken, bir parti varmış ve oy bile alırmış.
işte bu yüzden; bütün zamanların en başarılı siyasal partisinin (MHP) genel başkanıdır.
bu gün yaptığı erken seçim çıkışıyla akp sözcülüğü görevini yapmaya devam etmiştir. ben artık başkalarının ellerinde normal şantaj kaseti olduğunu falan düşünmüyorum. hatta umarım erkeklerle falandır. zoofilisi var, var oğlu var yani...