direc-t

sessizliklerini dör-t albümleriyle bozmaya hazırlanan grup. ben pek umutlu değilim. "olympos" albümü kariyer zirveleriymiş malesef.
adana çıkışlı grup. solistleri bilge kösebalaban'ın kendine özgün yorumuyla söylediği şarkılar ile iki binli yılların başlarında oldukça meşhur olan bir gruptu.
(bkz:hasret)

yeni popüler oldukları dönemde ooze venue de konser vermeye gelmişlerdi. toplasan 20 kişi anca var içeride. solist gaza gelip seyircilerin arasına atladı. (sahne yaklaşık 140 cm ) neyse kimse tutmadı tabi bunu, üzerine sahneye geri çıkmaya çalıştı (arkadaşın boyu da kısa) , en son poposundan ittirerek sahneye 3 evetle geri yolladık kendisini
bir zamanlar gitar öğrenmeye çalışan nesle "am dm f em" akoruyla şu şarkıyla;
"aaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa" dedirtmiş gruptur. sonra "ben aslında hiç böyle değildim" dedirtmiştir(git şarkısı). bir de pembe elbise şarkısı vardır ki spor yaparken çok güzel gider.

solisti bilge kösebalaban kebabıdır -burdaki "kebap" kelimesi tamamen memleketim eskişehirin has lezzeti balaban kebabı çağrıştırdığı için küçük bir troll latifesi olmuştur.

içerik kuralları - iletişim