doğu ekspresi

ülkemizdeki her şey gibi, abartılarak içine edilen ve artık kusma hissi uyandıran güzelliktir. "bir şeyi yapmış olmak için yapanlar" diye bir grup çıktı son yıllarda, bilmem farkında mısınız? bu grup itinayla güzel instagram fotoğrafları çekebilecekleri etkinlikleri işgal ediyorlar ve amaç sadece bu. yahu yıllardır kullanılan ve bir sürü hikayeye, romana konu olmuş güzide bir trene pembe peluş ayıcıkla binip poz vermek nedir? neden yani? bunu yaptığında içsel olarak tatmin oluyor musun cidden? güzel olan her şeyi bulup nefret ettirmekte üzerinize yok.
populerlik sürecini atlattıktan 10 yıl sonra, köylü kadınların yumurta ve salatılık yediği mevsimde yolcu olmak istediğim araç.
okunuşu çok havalı olan şeydir. doğu ekspresi. bak gördün mü doğu ekspresi, nasıl da havalı ama. ekspres. hem de yönü bile var. doğu.
bugün saat 08.00'de kars'tan yola çıkmış bulunmaktayım. hayatımdaki ilk tren yolculuğunu yaptığım eksprestir kendisi bu arada. manzara cidden güzel, her taraf yemyeşil. yataklı vagonlar aşırı rahat ve sevimli. şiddetle tavsiye edilir.*
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim