dönem 1’deki profesör edası – Tıbbiyeli Sözlük
En son bunların birinden "hemşireler kim yæ bana çay koyarlar anca hizmetçi olurlar yæ" cümlesini duyunca benim gibi genç birisinin bile tansiyonu fırlıyorsa uzak durmanızda fayda vardır bu tiplerden.Hadi ben gencim de siz dayanamayabilir mi geçirebilirsiniz.
Üniversitesi kaliteliyse ilk komitede fabrika ayarlarına dönene kadar olan biraz da müsamaha gösterilebilecek kendini bilmişlik
4. Sinifta olmama ragmen gururla "stajyer doktorum" bile diyemiyorken bu 1. Siniflarin "doctorsss" temali onluklu fotolarini gormek tam bir sinir bozucu.
Gittikçe artan bir durumdur. Yeni nesil çok bozuk çok. Hiç birinin yüzünde idealistlik, etik, bilim merakı göremiyorum. Çoğu labda selfie peşinde, gezme-tozma ve minimum çalışmayla okulu bitirme peşinde...
başka sözlüklerde bazı tıpla, doktorlukla alakalı başlıklar görüyorum.

kendi kendime dönem tahmini yapıp mesaj atıyorum, kaçıncı sınıfsın diye.

dönem birlere takılmak çok eğlenceli. şey diyorum aöf okuyorum ben deyip bazı sorular soruyorum sağlıkla alakalı. çok güzel kıvranıyorlar.napayım ben de böyle küçük minnak eğlenceler işte.
Küçük dağları ben yarattım havasında gezilen bir durumdur. İnstagramda 'doktorlaaar' diye story atılan, kendini diğer insanlardan üstün gören bir dönemdir.Sonradan herkes pişman olur.