Küçüğüüüm, küçük kız kardeşim olarak görüyorum çünkü kendimden çok şey görüyorum onda. Dünyanın gaddarlığına katlanamayan, yalnız hisseden eşsiz bir ruhu var. Derdini içine atan ama herhangi bi konuda sorumluluk alınacaksa elini taşın altına koymaktan korkmaz. Seviyorum kız.
Mutsuz olduğum bir gün profilimi beğenilerle, mesajlarla donatmış ruh halimi tersine çevirmiştir. O vakit nickaltını karşılık bir jest olarak ben açmak istemiştim fakat kaynamış arada. Bunu görünce bari katkım olsun dedim.
Hakkımdaki düşüncelerle yüzüme gülümseme düşüren yazarımız. İyi ki var, mutlaka tanışalım.
eskiden, dünyasının renksiz bir tuvalden ibaret olduğunu düşünürdüm. fakat aradan geçen zamanın ardından yazarımız fırçasıyla tuvalini buluşturup, dünyasını güçlü bir renk tonu ile boyamayı başarabilmiş. senin dünyana da zaten bu yakışıyor amigdala
iyi yazmalar...
Kendisiyle ilgili bir çok problemi çözmüş, bu çözümler beraberinde yeni sorunlar getirse de istediği gibi olduğu için çok mutlu olan tibbiyelisozluk yazarıdır kendisi. Naçizane tavsiyesi hiçbir baskıya boyun eğmemeniz ve sonuçları ne olursa olsun istediğiniz gibi yaşamanızdır.
Sozlugumuzde yazarken kendini okuyanları dert ortağı gibi hissettiren yazarımız. (*) samimi ve içinden geldiği gibi yazıyor, Umarım içinden geldiği gibi de yaşamaya devam eder. kendisini Severek takip ediyoruz.