Tıbbiyeli Radyo Yayında!

dr amigdala

küçüğüüüm, küçük kız kardeşim olarak görüyorum çünkü kendimden çok şey görüyorum onda. dünyanın gaddarlığına katlanamayan, yalnız hisseden eşsiz bir ruhu var. derdini içine atan ama herhangi bi konuda sorumluluk alınacaksa elini taşın altına koymaktan korkmaz. seviyorum kız.
aa hala nik6 açılmamış mı diyerek kolları sıvadığım anda sol frame'de karşıma çıkan tatlı yazarımız. game of thrones aracılığıyla tanıştık evet.* faith of the seven ve old gods onu spoilerların şerrinden korusun.
mutsuz olduğum bir gün profilimi beğenilerle, mesajlarla donatmış ruh halimi tersine çevirmiştir. o vakit nickaltını karşılık bir jest olarak ben açmak istemiştim fakat kaynamış arada. bunu görünce bari katkım olsun dedim.
hakkımdaki düşüncelerle yüzüme gülümseme düşüren yazarımız. iyi ki var, mutlaka tanışalım.
eskiden, dünyasının renksiz bir tuvalden ibaret olduğunu düşünürdüm. fakat aradan geçen zamanın ardından yazarımız fırçasıyla tuvalini buluşturup, dünyasını güçlü bir renk tonu ile boyamayı başarabilmiş. senin dünyana da zaten bu yakışıyor amigdala
iyi yazmalar...
severek takip ettiğim, ince ruhlu bir yazarımız, canımız *
ankara’ya laf etmesi üzerine tanıştığım hatta ilk başlarda biraz da tartıştığım yazar. kendisi çok yardımsever bir insandır. yani benim şahsi bir işim için hiç üşenmeden gidip işimi halletmişliği vardır. dünya böyle insanların hatrına dönüyor. bu seneyi kazasız belasız ve bütsüz bitireceğinden de son derece eminim.
doğum günümü yalnız kutlayacağımı düşünüp depresif ruh haline büründüğüm karanlık bir günde d.günümü kutlayan ilk kişi olmuştur,yüzümü güldürmüş , modumu ciddi anlamda yükseltmiştir.
sağolsun.yardımsever,naif, farkındalığı yüksek ve fikir açısından kendime en yakın bulduğum yazarlardan biri. iyi ki var..
kendisiyle ilgili bir çok problemi çözmüş, bu çözümler beraberinde yeni sorunlar getirse de istediği gibi olduğu için çok mutlu olan tibbiyelisozluk yazarıdır kendisi. naçizane tavsiyesi hiçbir baskıya boyun eğmemeniz ve sonuçları ne olursa olsun istediğiniz gibi yaşamanızdır.
sozlugumuzde yazarken kendini okuyanları dert ortağı gibi hissettiren yazarımız. * samimi ve içinden geldiği gibi yazıyor, umarım içinden geldiği gibi de yaşamaya devam eder. kendisini severek takip ediyoruz.

içerik kuralları - iletişim