dr. tayfun göktaş

gazi tıp temel bilimlerin önde gelen hocalarından biridir. bölümü fizyolojidir. derslere öğrencilerin yoğun talebi üzerine girmeye başlayan hocadır. normalde 30 max 50 kişiyi aşmayan amfide onun dersi olunca amfi dolar bir kısmı ayakta dinler dersi. üst dönemler, diğer bölüm asistanları bazen ise fakülte dışından bile gelenler olur. hayata, mesleğe bakışınızı güzelleştirir. dersi canlı anlatır ve hiç bitsin istemezsiniz. özellikle gazi tıpta monoton temel bilimler hocalarının derslerinden sonra insana terapi gibi gelir. öğrenirler eğlenmek :)) anlattığı örnekler ile konuyu hafızalara kazımayı başarır. öğrencilerini çok sever değer verir. öğrencileri de onu çok sever.
hocam iyiki varsınız :)
tusdata'nın bizim fakülte için özel olarak ayarladığı fizyoloji dersinin muhteşem hocası.

size olayları en başından anlatayım.
ilk önce hoca sınıfa geliyor sanırsın ki yeni asistan olmuş bir genç, oysaki yılların fizyoloğu imiş. dersi anlatınca anladık.

neyse efenim derse bir başladık ben de bir rönesans oldu. her şeyi anlamaya başladım, umudum arttı. üstüne üstlük dersi dinlerken bir an bile sıkılmadım. bir şeyi dinlemeye en fazla 10 dakika dayanabilen ben 5 saat boyunca üst üste iki gün dinledim.
hatta bir daha olsa yine dinlerim.

hem dersi, hem anlattığı hikayeler ve bize aktardığı tecrübelerle gelecekteki mesleğimi yeniden sevmemi sağladı.

kendi dersine aşık ettirdi resmen. umarım gelecekte karşılaşırız. kulaklarını hayatımın sonuna kadar çınlatabilirim.

ayrıca gazi de ders veriyormuş o arkadaşları kıskandım ne diyeyim.
ders anlatırken samimiyetini sonuna kadar hissettiğiö hoca. "abim ,dinle burayı önemli ! " sözleri kulağımda çınlar. tavsiyeleri, anıları da harikadır. dersini dinlemeyi özlemişim ya .
asistanlığından beri gazi'de efsane olan hoca.

ekg biliyorsak sayesindedir.
hadi bakalım canlar burası önemli, kulağını bana ver abim, kafanı calıştır benim öğrencim bu soruyu cevaplayabilecek düzeyde gibi sözleri ders anlatırken eksik etmeyen, insana fizyoyu sevdiren, samimi candan bir hocadır kendisi. abisidir tıbbiyelinin. sadece ders de anlatmaz ha hayat dersi de verir. bize instagram, snapchat vs. hakkında yaptığı bi konuşmadan dolayı o günün akşamında tüm sosyal medya hesaplarımı kapatmamı sağlayan hocadır. gerçekten o bitmek bilmez konuları çok zevkli bir şekilde anlatır ve ders esnasında "allah allah, vay anasını, bu böylemiymiş" diye düşünmekten kendinizi alamazsınız. sürekli bi aydınlanma halindesinizdir tayfun abinin dersinde. cidden hekim olmak istersiniz ondan sonra. ders çalışamadığım zaman tayfun hocayı hatırlarım ve depoladığım motivasyonla çok da güzel ders çalışırım. iyi ki vardır tayfun hoca.

edit: tekrar instagrama düştüm tayfun hocam lütfen beni affet.
edit2: doğru yolu buldum tekrardan.

içerik kuralları - iletişim