Gazi tıp temel Bilimlerin önde gelen hocalarından biridir. Bölümü fizyolojidir. Derslere öğrencilerin yoğun talebi üzerine girmeye başlayan hocadır. Normalde 30 max 50 kişiyi aşmayan amfide onun dersi olunca amfi dolar bir kısmı ayakta dinler dersi. Üst dönemler, diğer bölüm asistanları bazen ise fakülte dışından bile gelenler olur. Hayata, mesleğe bakışınızı güzelleştirir. Dersi canlı anlatır ve hiç bitsin istemezsiniz. Özellikle gazi tıpta monoton temel Bilimler hocalarının derslerinden sonra insana terapi gibi gelir. Öğrenirler eğlenmek :)) anlattığı örnekler ile konuyu hafızalara kazımayı başarır. Öğrencilerini çok sever değer verir. Öğrencileri de onu çok sever.

Hocam iyiki varsınız :)
Tusdata'nın bizim fakülte için özel olarak ayarladığı fizyoloji dersinin muhteşem hocası.Size olayları en başından anlatayım.

İlk önce hoca sınıfa geliyor sanırsın ki yeni asistan olmuş bir genç, oysaki yılların fizyoloğu imiş. Dersi anlatınca anladık.Neyse efenim derse bir başladık ben de bir Rönesans oldu. Her şeyi anlamaya başladım, umudum arttı. Üstüne üstlük dersi dinlerken bir an bile sıkılmadım. Bir şeyi dinlemeye En fazla 10 dakika dayanabilen ben 5 saat boyunca üst üste iki gün dinledim.

Hatta bir daha olsa yine dinlerim.Hem dersi, hem anlattığı hikayeler ve bize aktardığı tecrübelerle gelecekteki mesleğimi yeniden sevmemi sağladı.Kendi dersine aşık ettirdi resmen. Umarım gelecekte karşılaşırız. Kulaklarını hayatımın sonuna kadar çınlatabilirim.Ayrıca gazi de ders veriyormuş o arkadaşları kıskandım ne diyeyim.
Ders anlatırken samimiyetini sonuna kadar hissettiğiö hoca. "Abim ,dinle burayı önemli ! " sözleri kulağımda çınlar. Tavsiyeleri, anıları da harikadır. Dersini dinlemeyi özlemişim ya .
asistanlığından beri gazi'de efsane olan hoca.ekg biliyorsak sayesindedir.
Bir demo histoloji dersinde saat 16.00 dan 00.00 a kadar dinlemiş olduğum çok kıymetli bir eğitmendir kendisi. Anlattığı her şey o kadar iyi anlaşılıyor ki o konuyu istemsizce öğreniyorsunuz. Kendisine minnettar olan minik bir tıbbiyelim şimdi.
Anlatımıyla derslerini beyinlerimize resmen nakşeden fizyoloji hocamız. Dönem 1 ve 2'de fizyoloji derslerini ve hatta arada anlattığı histoloji, embriyoloji konularını ondan dinlediğim için çok şanslı olduğumu düşündüm insan. Anılarıyla da hem güldürür hem eğitir hem de düşündürür. Aynı zamanda tusdata'da da ders vermektedir.