düşün ki o bunu okuyor

  • /
  • 11
çok teşekkür ederim seri eksici şahsiyet,egomu okşuyorsun.
biraz da buradan eksiler misin rica ediyorum?
söyleyecek pek bişey kalmamış ya ne söylesem boş ne konuşsam boş
tülay karcığmm seni sevyom tülay geri dön karcığmmmm asjajsja ( tamam tamam bir flash tv güzellemesi yapmak istedim)
okuyacağını düşünmeme gerek yok çünkü okuyacağından eminim.

biliyorum sürekli söylüyorum belki sıkılmaya başlayacaksın ama seni çok seviyorum. iyi ki hayatımdasın.

beklenmedik bir anda beklenmedik bir şekilde girdin hayatıma ve senin hayatıma girmene sebep olan her şeye şükrediyorum. tüm yaptığım doğrular ve yanlışlardan memnunum çünkü belki en ufak bir şeyi bile değiştirsem seni tanıyamayacak, sana aşık olamayacaktım.

senden uzak kaldığım her an içimde buruk bir his var. ne yaparsam yapayım bir yanım eksik. en sıcak havalarda bile sensiz üşüyorum. seni çok seviyorum.
o gün son kez birbirimize baktık, konuşacak daha iyi bi ortam olamazdı. o gün son kez birbirimize baktık ve son olduğunu ikimiz de bilmiyorduk. bunun suçluluğuyla bu dönem nasıl bitecek?
seni sevmeyi bırakalı baya oluyor ama hala her gün ne yazdığına bakıyorum başkasıyla konuşurken yine bakıyorum ama bi tek sana bakıyorum hala bi konuşma isteği var ve neden gitmediğini de bilmiyorum çok tuhaf bir his ve beni kötü hissettiriyor bu tavrı hak etmiyorsun çünkü
çok garip bir şey oldu aylar önce yanında oturan arkadaşına benim hakkımda güzel kız demiştin o da senin zevkini skyim demişti üzülmüyorum buna bu arada neyse geçen rüyamda gördüm seni ne alakaysa artık öyle.. söylemek istedim sadece
gün gelir de bir gün "aşkım ilacını iç, saat gelmiş" mesajını atmazsın diye çok korkuyorum.çünkü o kadar uzun zamandır her ne olursa olsun atıyorsun ki alıştım,alarm kurduğum günleri unuttum.
sana soyleyecek cok seyim var saniyordum. gunlerce seni gordugumde yapacagim konusmayi icimde tekrarladim durdum, ne aci ! onun yerine tus calissaydim keske *)
ps, ne oldugunu merak etmis olanlar icin anlatayim. yanindan gecip gittim, oyle.
  • /
  • 11

içerik kuralları - iletişim