düzgün kızlar neden piç erkek sever

  • /
  • 6
piç de olsalar erkekliklerini karşı tarafa aksettirebildikleri içindir. ezik, yıkık ve sıska bir beta efendi yerine vücutlu sert alfa bir piçi tercih etmeleri bu kadar anormal olmasa gerek. erkeklerin çekici olmayan, evden çıkmamış hanım hanımcık kızlar yerine meme ve popo hatları sanat eseri kıvamında, at gibi detayları olan kadınlarla daha çok yatmak istemesinde de benzer bir durum vardır.
kızların da tam tersini düşünerek benzer şekilde meraka düştükleri mefhumdur. neden efendi erkeklerin yanında hep garabet kadınlar boy göstermektedir. bu hanımların gözleri yuvasında dönmekte olup etrafı belirli aralıklarla radarlamakta ve şirret dolu ışınlarla bakmaktadırlar. cevap da burada saklı olsa gerek.
piç erkek dediğin nedir? düzgün kadın nedir? daha da önemlisi sevgi nedir?
ergen ruhlarının süregelen etkilerinden kaynaklı bir sorunsal olduğunu düşünüyorum. psikolojik bir rahatsızlıktan dolayı da olabilir. saçma bir adettir ülkemizde piç erkek tercihi. hanım kızlarımız insan yerine konmayı tercih etmiyor. nedense eziyet çekmeye daha yatkınlar.
kendini efendi erkek olarak nitelendirenlerin pasif tipler olmasından kaynaklanır.güzel kardeşim, tercihe konu olan ablamız bu denklemde piçe bakacak tabi ki çünkü sen domine edememişsin ortamı,verememişsin hissiyatı.gelsin beni bulsun diye bekliyorsun.evrimsel biyoloji okuyun yahu.kadınlar düşünce ve içgüdü bağlamında hipergamik canlılardır.bir erkeğin öbür erkeklere göre zihinsel,fiziksel ve en önemlisi hiyerarşik üstünlüğü herşeydir onlar için.en iyisini seçmeye çalışırlar yumurtaları için.bir düşünün bir adet yumurtanız var(aylık ya da emekliyseniz 3 aylık da olabilir) ve milyarlarca sperm arasından en düzgününü arıyorsunuz.erkekler ise milyarlarca spermi dağıtmaya çalışıyor;onun için önemi yok o kadar yumurtanın,maksat dağıtım bol olsun bir çok dişide soyumu devam ettireyim( burdan poligamiyi savunduğumu düşünen duyar kasan olursa intihar eden asistan geyikleri başlar) ,geldiği yerde çok var zaten diye düşünür.o yüzden pasifize erkek olmak 4.5 milyarlık erkek nüfusu arasında elenmek demektir.siz hala oturun bu başlığı okuyup hüzünlenin sonra da beni eksileyin.bilinçaltınız benimle birasını içip,doğru diyor bu puşt diyor olacak.
ne kadar saçma sapan kalıplar etrafında toplanıyorsunuz allah aşkına bunun doğru olma ihtimali var mı gerçekten siz tıpçı değil misiniz biraz düşünseniz işin psikanalitik durumunu anlamaz mısınız sorunlu bir erkek arkadaş tercih eden bir kızın travmatik bi yaşam öyküsüne sahip olacağını; bu durumda düzgün kız olmayacağını.. üzüyorsunuz arkadaşlar
  • /
  • 6

içerik kuralları - iletişim