düzgün kızlar neden piç erkek sever

  • /
  • 6
düzgün kız, terimiyle kadını libidosuz, tekdüze, hayatında atraksiyon aramayacak, hemen evlenip çocuk yapacak sanan erkeklerin bir türlü kadın ruhunu algılayamamalarından dolayı hala soru niteliğinde kalmış durum.

ben söyliyim; piç erkek eğlencelidir, hazır cevaptır, fırlamadır. kendisine elma soydurup bıçağın ucuyla yemez piç erkek, ilişkiye bodoslama bir heyecanla başlatır en başında, kapılırsın.

gözüne kestirdiğinin aklına girebilmek için her şeyi dener. biz de çabasını hissederiz, hoşumuza gider.
sadık olmadığını hep hissedersin ancak bir türlü kanıt bulamazsın, kafayı meşgul eder piç erkek.
flört aşamasındaki mükemmelliğini bıçakla keser gibi kestiğinden yoksunluk sendromuna sokar piç erkek. kafayı yedirtir, insana abuk subuk hareketler yaptırır.

mesele zaten kızın piç erkeği tercih etmesi değildir. piç erkek tarafından terk edildikten sonra, kendisine benzer bir heyecanı yaşatamayacağını bildiği erkekleri çatır çatır harcamasıdır mesele.

bu kız evlenip pilav yapmak istemiyordur, bunu da piç erkek fark ettirmiştir kendisine.
sorun kızlarda değil biz erkeklerdedir efendim. düzgün erkek bir şeye cesaret edip o işi yapmaya adım adım, yavaş yavaş ilerler ama o daha yolu yarılayamadan böyle p*ç denilen bir erkek çıkar bam bam bam diye işi bitirir kızı kapar gider. sonra kızlar p*ç erkek seviyor deriz. bence sadece elini çabuk tutana gidiyorlar hepsi bu..
insanlar hayatın her döneminde cins insanlarla karşılaşabilir. özellikle aşk, sevgi konusunda. önemli olan iyice tanımaktır.

yanlış biri olduğunu düşünüyorsam siler atarım. ayrıca kız ya da erkek nolursa, kim olursa olsun yeter ki kişilikli olsun. terbiyesizliğe zerre kadar tahammülüm yok.

ayrıca böyle sınıflandırılan bir erkekle paylaşılacak ne gibi bir şey olabilir ki? terbiye desen yok, kişilik yok, ciddiyet sıfır, ne istediğini de bilmez böyleleri.
oku, para kazan, ye, iç gez maalesef hayat bunlardan ibaret değil.

ekleme: ister aşk olsun ister günlük hayattaki ilişkilerim hiç fark etmez, değer verene değer veririm. kaçan da kovalayan da enerji kaybeder. gerçek kişiliğinden uzaklaşır.
  • /
  • 6

içerik kuralları - iletişim