düzgün kızlar neden piç erkek sever

  • /
  • 6
düzgün kız, terimiyle kadını libidosuz, tekdüze, hayatında atraksiyon aramayacak, hemen evlenip çocuk yapacak sanan erkeklerin bir türlü kadın ruhunu algılayamamalarından dolayı hala soru niteliğinde kalmış durum.

ben söyliyim; piç erkek eğlencelidir, hazır cevaptır, fırlamadır. kendisine elma soydurup bıçağın ucuyla yemez piç erkek, ilişkiye bodoslama bir heyecanla başlatır en başında, kapılırsın.

gözüne kestirdiğinin aklına girebilmek için her şeyi dener. biz de çabasını hissederiz, hoşumuza gider.
sadık olmadığını hep hissedersin ancak bir türlü kanıt bulamazsın, kafayı meşgul eder piç erkek.
flört aşamasındaki mükemmelliğini bıçakla keser gibi kestiğinden yoksunluk sendromuna sokar piç erkek. kafayı yedirtir, insana abuk subuk hareketler yaptırır.

mesele zaten kızın piç erkeği tercih etmesi değildir. piç erkek tarafından terk edildikten sonra, kendisine benzer bir heyecanı yaşatamayacağını bildiği erkekleri çatır çatır harcamasıdır mesele.

bu kız evlenip pilav yapmak istemiyordur, bunu da piç erkek fark ettirmiştir kendisine.
sorun kızlarda değil biz erkeklerdedir efendim. düzgün erkek bir şeye cesaret edip o işi yapmaya adım adım, yavaş yavaş ilerler ama o daha yolu yarılayamadan böyle p*ç denilen bir erkek çıkar bam bam bam diye işi bitirir kızı kapar gider. sonra kızlar p*ç erkek seviyor deriz. bence sadece elini çabuk tutana gidiyorlar hepsi bu..
piç de olsalar erkekliklerini karşı tarafa aksettirebildikleri içindir. ezik, yıkık ve sıska bir beta efendi yerine vücutlu sert alfa bir piçi tercih etmeleri bu kadar anormal olmasa gerek. erkeklerin çekici olmayan, evden çıkmamış hanım hanımcık kızlar yerine meme ve popo hatları sanat eseri kıvamında, at gibi detayları olan kadınlarla daha çok yatmak istemesinde de benzer bir durum vardır.
kızların da tam tersini düşünerek benzer şekilde meraka düştükleri mefhumdur. neden efendi erkeklerin yanında hep garabet kadınlar boy göstermektedir. bu hanımların gözleri yuvasında dönmekte olup etrafı belirli aralıklarla radarlamakta ve şirret dolu ışınlarla bakmaktadırlar. cevap da burada saklı olsa gerek.
  • /
  • 6

içerik kuralları - iletişim