görsel
Bok atmadıkları mevzu kalmayan sözlük.geçen pizzayi elle yiyenleri küçümsüyorlardı.
zaman içinde yaptığı yazar alımlarıyla beraber trollünden, fanatiğinden, abazasından, militanından, anketöründen geçilmeyen sözlük. kutsal bilgi kaynağı olduğunu iddia etmesine rağmen işe yarar bilgiye ulaşması o kadar zor ki. sözlük profilinin popülist yaklaşımından dolayı düşük seviyeli entrylere ulaşım kolayken kaliteliler sayfalar arasında bir yerde kayboluveriyor. bakıp da ibret alınılası bir mecra.
yoğun olarak egoist barındırmaktadır. doktorları çekemeyen geniş bir kitleye sahiptir.
maalesef eski tadı yoktur. Özellikle yönetim değişimleri çok şey kaybettirmiştir.
Eski tadı yoktur ama hala bir miktar tadı vardır. Ekşi tecrübeli arkadaşlar kendilerini hemen belli ederler zira herkes acemi olur önemli olan bunun farkında olmak.
Ne olursa olsun saygı duymamız gereken sözlük. Onun iyi yanlarını alıp sözlüğü geliştirmeliyiz.Ayrıca sözlükteki doktorlar sayesinde tıp konularında çok faydalanıyoruz sözlükten sağolsun.Biz sadece tıbbi terimler sözlüğü olmayalım ama kaliteli sağlık yazıları ile dolduralım. Fakat bu işi bilenlerine bırakalım. Öyle Wikipedia gibi kaynaktan kopyala yapıştır olmasın.Not : hangi alanda yazacaksanız ne olursa olsun eğer bir kaynaktan aldıysanız belirtin lütfen. Burada ciddi bir iş yapıyoruz.
şahsen orda da yazarlik yapan biri olarak buraya Göre daha özgür bir platformdur. fakat amacını aşalı çok oldu artık facebook twitter gibi kirlilikten geçilmez hale gelmiştir. Vasıflı entrye ulasmak insanı yoruyor. Evinde oturup klavyeden sallayan insanlar platformu olmuştur.
3-4 senedir ara ara yazdığım, yazarı olduğum oluşum. Bugün bir kere daha iki cümleyi bir araya getiremeyen, uludağ'dan inci'den kırma binlerce çaylak yazar yapıldı. sözlüğün kalitesi her gün düşerken açılan başlıkların formata uygunluğu da kayboluyor. Sol frame'den bel altı, sapkın, cinsiyetçi ve ırkçı başlıklar eksik olmuyor. artık hiç yazasım gelmiyor bile. hatta son 2-3 ayda bir iki tane entry ya girmişimdir ya girmemişimdir.tanım: eskisi gibi ''kutsal bilgi kaynağı'' olmayan oluşumdur.
yüksek sosyal zekaya sahip yazarları vardır. Mizah konusunda başarılı örnekler içerir. İroni yapan kişinin yanıp sönen ışıklar eşliğinde "bu bir ironidir" deme ihtiyacını pek duymadığı oluşumdur. Sırf bu sebeple bile saygı duyarım.Kalabalık bir ortam olduğundan kötü örnekler de çoktur. Üye olmayanların sadece gündem sekmesini görmesi ayrıca üzücüdür. Gün içinde az konuşulan konular malesef geri planda kalıyor ve Asıl Cevherler orada. Debe sekmesi suistimal ediliyordu; onu kaldırarak güzel bir iş yaptılar. Sonuç olarak hala gelişme gösteren sitedir.
Çok değerli entelektüel yazarlar barındırır, yaş kitlesinin olgunlaşmış olması da çoluk çocukla muhatap olmaktan beni kurtarır.

bilgisizce konuşanlar ağzının payını alır

her şeyden öte cumhuriyetçi, atatürk'çü yazar sayı coktur ancak pkklıların da kara propaganda için barındığı bir yerdir ki bu çok üzücüdüryazarlarının bir kısmı ise ota boka mazeret bulur, daha iyisini yap desen yapmazlar