en iyi arkadaş

artık ailenden bir parça gibidir öyle aynı şeyleri yapip sevmek resimler paylaşmak değildir gerçekten yanında olmasını beklediğiniz gece 3 te arayıp sadece aglayabildiginiz kişilerdir birşey duyduklarında hesap sormak için değil doğru mu bu diye gelir yanına sen bute kalıp o geçtiğinde sevinememistir bile oturup seninle ağlar saatlerce kaçıp gitmek istersen hayattan gidersin bir güzel sarılırsın geçer gider herşey ikinizde ayrı ayrı stajlardan kalmış ders çalışırken sırf onunki daha zor diye sabah 5 e kadar sözlü yaparsın hiçbir şey söylemesen de yüzüne bakıp ne var lan ne oldu diyendir onca laf etseniz de birbirinize sonra gel buraya deyip sarilabildiginizdir iyidirler ya kaybetmemek gerekir onları :)
seni olduğun gibi kabul edendir.
seni yaptıklarından dolayı yargılamayıp, eleştirmeyip olabildiğince ders almanı sağlayıp yanında olandır.

senin anlattığın bir olayda senden çok etkilenendir.

senin için kendisini en değişik hallere sokabilen insandır.
yeri gelip seninle gülecek, yeri gelip seninle ölecek olandır.
aradan geçen zamana, artık aynı mekanda / şehirde bulunmuyor olmana rağmen görüşmeye devam edendir. sadece yüzyüzeyken seninle değil ayrılınca da seninledir. en utandığın anlarını bile anlatabildiğin kişidir.
başın sıkıştığında aklına ilk gelendir
kütüphanede birlikte sabahlanan arkadaştır.(tıpçı kafası)jdjdjbjbj
iyiyim demenden bile ruh halini cozumleyen insandir
insanın canı, ruh ikizi, kendisidir. en güzel yaşlar, onunla geçen yaşlardır. hayata katlanmak daha kolay gelir insana. en iyi arkadaş, dostta olur aynı zamanda. (bkz: dost)
annemdir tüm derdimi anlatabildiğim , yanında istediğim gibi ağlayabildiğim , gülebildiğim, her türlü şeyi çekinmeden yapabildiğim. canım annem benim.
tabiki de dostum var ama onla bir yere kadar . herkese güvenip her şeyinizi anlatamazsınız , anneniz hariç , o candır can .
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim