enes batur

türk gençliğini eğitimden,sanattan,kültürden ayırırsanız takip edeceği şahısların en iyisi böyle olacaktır. ey türk titre ve kendine gel!
youtube kanalı ile üne kavuşmuş kişi. youtube kanalıyla sınırlı kalsa keşke. youtube, herkesin kanal kurduğu bir yer olabilir. bunda sorun yok. ancak elini kolunu sallayan beyaz perdeye girememeli. sırf parası var diye bu adamların filmlerini gişelerde görüyor olmamız beni üzüyor. para konuşur elbet ama bu kadar da konuşmamalı.
yıllarca çalışıp çabalayıp iyi bir bölüm kazandık ve hala çalışıyoruz bir şeyler için. bitirdiğimizde de 24 saati dolu dolu çalışsak bile asla bu adam kadar kazanamayacağız. bana göre yeni çağın emek hırsızlarından biri
hayal mi gerçek mi filmiyle sinemaya adım atmış 5 milyon takipçisi olan youtuber.
karne gununde yeni filmi cikan ve sinema kuyrugundaki cocuklarin cizgi filme gitmelerini beklerken enes batura bilet al dediklerini duyup sok oldugum sahsiyet.
afisinde ceyda duvenciyi gorunce bu kadar mi dustu bu kadin diye dusunmedim degil.
(bkz:bayiliyorsunuz dandik youtuberlari unlu etmeye)
44. altin kelebek odullerinde en iyi yutubır odulu verilen, sonra da "vidyoda cocuklara kotu ornek oluyo" deyip odulu geri alinan cocuk.

cocuk ayri tirt, videolarini izlemeden odul veren adamlar ayri tirt.
tahammül sınırlarını aşan, hakkında konuşuldukça da prim sahibi olan eleman.videoları nacosel etkisi yaratır, bir an önce ortamdan uzaklaşmak istersiniz.
(bkz:yeter)
kalitesiz insanların meşhurluğu saman alevine benzer. birkaç yıl sonrasında hatırlayamacağımız tiplerden biridir.
ergenlerin en yeni gözdelerinden biridir. "bu saçma özgüvenin kaynağı nereden gardaş ?" diye düşünmeden edemez insan.
oyun videosu çekip yüz binler kazanan yutubur
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim