erdoğan nefreti ile vatan haini olmak

komşusu araba alınca kendi alamadı diye lastiğini patlatan tiplerin evrimleşmiş hali
tipik "türkleri cehenneme atmışlar kazanın başında zebani yokmuş çünkü zaten kazandan çıkmaya çalışanı diğerleri çekiyormuş" fıkrasından fırlamış olmaktır.
1)akparti vatanı savunurken akpartili olmak vatansever olmaktır
2)akpartinin yaptıkları ortadır türk'ün kendine güveni geldi
3)erdoğan gibi düşünen adamı elbette istemeyecekler yoksa avrupa yalakası göt laleleri için avrupa kapısı her zaman açıktır
4)tankları görünce alkışlayan sonra atmye koşup dolar alan adamlar vatan savunması dersi veriyor he yavrum he
cumhuriyeti yıkmak, demokrasiyi devirmek isteyenler belli. "biz yasadışı olduk, bari yasayı değiştirip kendimize uyduralım" diye açık açık itiraf edenler belli. şimdi bunlar vatan haini değil de görevi türk istiklalini, türk cumhuriyetini korumak olan gençler mi vatan haini?

vatan toprağını körfez ülkelerine peşkeş çekenler vatansever, karşı çıkanlar vatan haini mi?

atatürke her fırsatta sövenler, ülkenin kuruluş değerlerini aşağılayanlar vatansever, bunlara karşı çıkan vatan haini mi?

insanda biraz akıl olur.
düzgün iş yapsın destekleyeyim babacım.terör örgütü desteklediler karşı çıktık.sonra döndüler bizim askerimizi vurdular şehitlerimize ağladık.işidle savaşırken hükûmete desteğimi veririm,dış politikada ülkemizin haklarını savunurken de ama kusura bakma şunu da sorarım sen niye bu teröristleri besledin yardım ettin diye.
yıllardır insanların hakları yeniliyor fetullahcı şerefsizler ülkede her tarafı ele geçiriyor.şimdi atsın bunları içeri desteklerim ama sorarım şunu ulan sen bu adamlarla sekiz yıldır ne bok yiyordun diye.
doğuda pkk ile mücadele ederken sonuna kadar desteklerim hükûmeti ama sorarım oraya pkk lı itler bomba yığarken bu neyin barış süreciydi diye,bombayla barış mı olur diye.
oraya giden askerlere polislere reva mı ölmek,ölmek vatan için kutsaldır ama sırf birilerinin keyfiyeti için binlerce insan ölüyorsa ben orda düşünmeye başlarım birader kusura bakma.
sen burda onları savunursun yarın hakkı yenen sen olursun ben de o zamana kadar senin hakkın yenilmesin diye didinmeye devam ederim.
olsun be kardeşim belki bir gün sen de bana hak verirsin.
iyi uykular.
erdoğan yanlışsa ki çok yanlış uygulaması var, ortalıkta sen kimsin diye dünya ülkeleri liderlerine kafa tutmakla lider değil sadece maskara olursun.

kendini değil var olan ülke itibarını da yerle bir etti.

ayrıca ondan nefret ediyorsak bunda var olan vatan sevgimiz vardır.
erdoğan %52nin oyunu almıştır seni temsil etmediğini düşünüyorsan çeker gidersin
(bkz: köpekler istedi diye atlar ölmez)

erdoğanı sevmek durumunda değilsin ama hukuk sistemi içerisinde onun devlet aygıtı içerisinde en üst makamda olduğunu anlaman gerekiyor.dolayısıyla senin etkin solda sıfırdır.
(bkz: tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış)
galiba bazı arkadaşlar parlamenter sistemde cumhurbaşkanlığı makamının sembolik olduğunu öğrenememişler.
%48 in istemediğini dayatanlardan ne vatansever ne milletsever olur. kendi arkalarını garantiye almaya çalışan korku imparatorluğu kurmuş , mağduriyet üzerinden siyaset yapmaya alışmış ve bu yolla da -ister kabul edin ister etmeyin- kendi seçmeni dahil tüm ülke halkını aptal yerine koyan gereksiz kalabalığı ve onların başını çeken kendisini devlet sanan zatdan nefret etmek vatan hainliğiyse önce bir yol arkadaşlarına bakılsın lütfen. körü körüne biat et rahat et diyenlerin peşinden gidenlerin de benim gözümde hiçbir varlığı yoktur. sadece ülkeyi ve halklarını çığın önüne katıp yuvarlanmaktalar. atatürkün kurduğu cumhuriyet ve onun temel değerleri elbet bir gün herkese gerek olacak (bkz.hollanda bizi istemiyor).
2008 ya da 2009 yılında erdoğan bir yasa çıkartmıştı; yurtdışında seçim mitinglerini yasaklayan. şimdi kendileri yurtdışına mitinge gidiyor; zaten önceden var olan yasaları ayakları altına aldılar, şimdi kendi yasalarına bile uymuyorlar. insanları korkutan da bu, ne yasa dinliyorlar ne hakim; çete gibi çöktüler başımıza.

hollanda mevzusunda da adamlar %100 haklı, bu sadece miting meselesi değil. yurtdışında yaşayan türkleri ajanlaştırdıkları kaç defa ortaya çıktı, adamlar rahatsız. ayrıca türkiyenin sistem değişikliği için hollandada miting yapmak da ne? oradaki hollanda vatandaşı türkler niye karar veriyor?

ha tabi mağduriyet isteyen partinin ekmeğine yağ sürmüştür; fakat fındık kadar beyin sahibi her insan bunların 15 yılda yapılan faaliyetlerin sonucu olduğunu idrak eder. 15 yılda tek başına ülkeyi bu hale getirecen, sonra mağdur olacan. biz de yedik.
zaten bu arkasalara gore kendinden olmayan herkes vatan haini terorist
kendi ciktiklari saadeti bile teroristvatan haini ilan etmisler
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim